Тексти
Кейси

Ресурсний стан, сон та імунітет: у ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції про здоров’я


Торгово-розважальний центр Gulliver спільно з освітньою платформою Naukroom запускають серію лекцій про здоров’я. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Наразі заплановані три лекції про ментальне здоров’я, сон та імунітет – 28 січня, 11 і 18 лютого відповідно.28 січня о 14:00 військовий психолог, психотерапевт та вчений Олексій Карачинський розповість про те, як повернутися в ресурсний стан, екологічно проживати стрес від війни та навчитися помічати сигнали власного тіла. За 60 хвилин ви визначите свій рівень ментального здоровʼя та дізнаєтеся про 5 лайфхаків, як розпізнати та впоратися з ПТСР (посттравматичний стресовий розлад).

Більше про лекцію «Ресурсний стан vs стрес» та реєстрація – за посиланням.11 лютого о 14:00 разом з науковицею, біологинею, співавторкою книги про сон «Коли я нарешті висплюся?» – Ольгою Масловою ми дізнаємося, як спати під час війни, щоб почуватися більш-менш продуктивними. За 60 хвилин розповімо, що робити при безсонні, чому лягати опівночі це нормально, як знайти власний ритм і не ламати себе.

Більше про лекцію «Вся правда і міфи про сон» та реєстрація – за посиланням.
Вже 18 лютого о 14:00 кандидатка біологічних наук Ольга Маслова розповість, чому жоден процес в організмі не відбувається без імунної системи в рамках лекції «Найважливіше про імунітет». Ми поговоримо про те, чому не треба підвищувати імунітет. На зустрічі ви не почуєте про «магічні та народні» способи покращення імунітету, а лише наукові погляди на оптимізацію роботи імунної системи.

Більше про лекцію «Найважливіше про імунітет» та реєстрація – за посиланням.

«Зараз необхідно гуртуватися та дбати про один одного як ніколи. Саме тому запрошуємо наших відвідувачів почати 2023 рік корисно. Разом з першим брендом науки в Україні – Naukroom – розпочинаємо серію безкоштовних лекцій про здоров’я. Ми зібрали кращих вчених та лікарів країни, інсайти та лайфхаки і, звісно ж, подарунки для найактивніших. За три зустрічі ви дізнаєтеся, як справитися зі стресом та віднайти ресурсний стан. Дієві способи оптимізації сну попри нічні тривоги та науковий погляд на підтримку імунітету у зимовий час», – коментує директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська.

Лекції відбудуться у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням.

Для того, щоб забронювати місце:
виберіть подію в календарі
заповніть форму реєстрації та натисніть «Забронювати»
Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. Також у разі відключення світла комплекс продовжує працювати від резервного живлення.