Тексти
Новини

Завдяки роботі брокерів NAI Ukraine у ТРЦ Lavina Mall та Blockbuster Mall відкрились нові магазини

Відділ брокериджу NAI Ukraine повідомляє, що у Lavina Mall та Blockbuster Mall у листопаді відкрились 4 нових магазини.


Збільшений IQOS-space у Lavina Mall відкрито

iQOS – це бренд з величною місією: замінити кожну сигарету в руках курців, які так чи інакше продовжували б курити, кращою альтернативою.

iQOS Space – це фірмові магазини iQOS, які суміщають функції креативного простору та відповідають стандартам компанії Philip Morris International.

Для відвідувачів ТРЦ Lavina Mall компанія збільшила існуючий iQOS Space до 300 кв м нового формату – запрошуємо відвідати!

Запрошуємо в сьомий магазин одягу CHER'17 в ТРЦ Lavina Mall

Одягатися стильно з CHER'17 може кожен – бренд робить максимально доступною оригінальність для всіх. Створюючи унікальні предмети гардеробу, бренд створює красу та дарує її оточуючим.

Мережа магазинів жіночого одягу CHER’17 складається із 7 магазинів по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро та Житомир.

Завітайте в магазин українського бренду трикотажного одягу NITKA у ТРЦ Lavina Mall

Завдяки NITKA вам не доведеться більше вибирати - зручно або красиво. Любов до краси і комфорту випромінює кожна модель колекції. NITKA подарує нові емоції від в'язаних речей і ви відчуєте яким незвичайним може бути трикотаж.

NITKA важливо створити цілісний образ, тому вони пропонують базовий блок колекцій у декількох кольорових рішеннях.

Відкриття ювелірного дому Swarovski у Blockbuster Mall!
Креативний процес Swarovski є надзвичайно плідним на всіх етапах - від опису джерел натхнення до випуску колекції. Бренд уважно стежить за тенденціями, ретельно працює над дизайном та брендингом. Кожен твір приховує у собі цілу історію та втілює понад 125 років унікальної майстерності.

Постійно вдосконалюючи матеріали та методи, Swarovski зберігає за собою лідерські позиції на ринку прикрас з гранених кристалів.

NAI Ukraine – українське представництво мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить до ТОП-3 світових брендів на ринку нерухомості, одного з найбільших глобальних брокерів, який представлено у 55 країнах, 400+ офісах із 7000+ працівників.

Під управлінням компанії перебуває понад 38 млн кв. м, а її річний обіг становить $45 млрд. NAI Global є дочірньою структурою компанії C-III Capital Partners. Це один із найбільших гравців на американському ринку інвестицій в нерухомість, що розпоряджається понад $150 млрд.
NAI Ukraine - це понад 100 об'єктів, введених в експлуатацію в Україні, Молдові, Грузії.
3 000 000 кв. м зданих в оренду площ.
Понад 700 консалтингових проєктів.
Більше 20 міжнародних премій у галузі нерухомості.