Тексти
Новини

Курс домедичної допомоги в ТРЦ «Злата Плаза» (Рівне)

21 лютого працівники рівненського ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» пройшли курс домедичної допомоги , а саме:

- вчилися допомогати в надзвичайних ситуаціях дорослим та дітям;
- здобули практичні навички надання екстреної медичної допомоги при інфаркті, інсульті, травмах, переломах та пораненнях;
- рятували манекен Анну з використанням автоматичного дефібрилятора.


«Ми усвідомлюємо, що різні ситуації можуть статися в ТРЦ, особливо в такий час, як зараз, і тоді навіть секунди мають значення.
Ми належимо до соціально-відповідального бізнесу, і нам важливо, щоб працівники ТРЦ були підготовленими, вміли і не боялися надавати першу домедичну допомогу до приїзду медиків. В цьому ми бачимо свій обов‘язок», - зазначив директор ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» Олександр Оверчук.

Довідка
Торговельно-розважальний центр «ЗЛАТА ПЛАЗА» — улюблене місце покупок та відпочинку рівнян та гостей міста!
Великий вибір магазинів одягу та взуття, ювелірних виробів та аксесуарів: супермаркет Сільпо, LC Waikiki, Sinsay, Megasport, CCC, Estro, Алло, Brocard, Chicco, Будинок Іграшок, Pandora, дитячий розважальний центр Леопарк і багато інших. Працює широкий спектр послуг, відділення ЦНАПу та заклади харчування на будь-який смак: McDonald’s, NYSP, Мацурі, Yum Yum, Львівські круасани.
Площа перед торговельним центром стала осередком місцевої спільноти, де кипить життя і щоденно відпочивають тисячі гостей. На майдані розташовані заклади харчування з вуличною їжею, є багато місць для сидіння, зручні пандуси і багаторічне озеленення.
ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» активно розвиває та долучається до соціальних проєктів, 4 рази поспіль отримав нагороду «Вибір Споживача» в номінації «Кращий торговельний центр Рівного», 2 нагороди за інклюзивність та безбар’єрність від громадської організації «Доступно.UA».