Тексти
Новини

Даринок проводить реконцепцію та змінює якірного орендаря

Маркет-мол «Даринок» здійснює масштабну реконцепцію, щоб залучити аудиторію міленіалів та значно підвищити конкурентоздатність об’єкту.

На 2020 рік заплановані концептуальні зміни. По-перше, відбудеться репозиціонування фудкорту в середині маркет-молу. Загальна площа нової зони складе 1477 кв.м. По-друге, відкриється коворкінг Platforma Office Club від Coworking Platforma. Простір буде розташований на 3 поверсі у 3Д корпусі й охопить площу у 3700 кв.м (800 місць). Також серед пріоритетних напрямків розвитку Даринку на наступний рік — залучити всесвітньо відомих міжнародних ритейлерів та створити новоу зону розваг для дітей загальною площею 1700 кв.м.

Першим кроком у реалізації нової стратегії маркет-молу є зміна продуктового якоря. Ним стане лідер українського ринку роздрібної торгівлі — «Сільпо». Загальна площа супермаркету складе 3000 кв.м, з яких 1650,6 кв.м — це площа торгового залу.

Нашою метою є задоволення актуальних потреб відвідувачів Даринку, тому новим якірним орендарем став інноваційний лідер українського ринку продуктового рітейлу — супермаркет «Сільпо», — коментує Єгор Верлооченко, генеральний директор маркет-молу «Даринок». — Очікуємо, що завдяки появі «Сільпо» нам вдасться додатково збільшити трафік відвідувачів більш ніж на 5 %.


Офіційне відкриття супермаркету відбудеться 21 грудня, і він стане 16-м дизайнерським об’єктом мережі «Сільпо», у Києві. Авторський концептуальний дизайн супермаркету виконаний у стилі Великого Шовкового шляху. 

Простір та інтер’єр відображають культуру стародавніх торговельних шляхів Сходу з його екзотичними атрибутами та романтикою пустелі. Цього вдалося досягти за допомогою автентичних інсталяцій, елементів декору та пустельній кольоровій гамі, а також тематичному зонуванню нового супермаркету, — пояснює маркетинг- директор «Сільпо» Катерина Огуряєва.

Посилення tenant-mix Даринку — лише частина комплексної стратегії маркет-молу, який прагне відповідати світовим тенденціям ритейлу, адаптуватись до актуальних викликів ринку, що дасть змогу укріпити конкурентні позиції та розширити сегмент споживачів за рахунок нових аудиторій.

Маркет-мол «Даринок» — унікальний торговий об’єкт для України, це симбіоз традиційного ринку та шопінг-центру. Завдяки такому позиціонуванню за 15 років роботи трафік відвідувачів маркет-молу виріс більш як на 11 млн гостей на рік. Показник вакантності по об’єкту склав менше 1 %. Кількість орендарів налічує 3,5 тис. суб’єктів. Торгова площа комплексу збільшена до 43,5 тис. кв.м, а загальна — до 68 тис. кв.м.