Тексти
Новини

Київ на висоті — благодійна екскурсія на дах ТРЦ Gulliver!

Столичний ТРЦ Gulliver запрошує бажаючих взяти участь у благодійній акції та побачити Київ з даху без перебільшення гуліверської, грандіозної будівлі, однієї з найвищих у місті!


Під час екскурсії ви отримаєте унікальну можливість панорамно оглянути Київ з 34-го поверху Gulliver — місто перед вами буде як на долоні!

Ви побачите всю столицю: від Лаврської дзвіниці до Софії Київської, від Червоного корпусу Університету до Дніпра і лівобережжя! А також замістя: від Вишгорода до Обухіва, від Ірпеня до Броварів!
Ви роздивитесь відомі київські будівлі, рельєф і, звісно ж, почуєте історії про легендарних киян, без яких не було б нашого міста. Це дійсно захоплює дух!

Так, розглядаючи панораму міста, ви побачите:
Олександрівську лікарню, а також почуєте історію про те, що серце — не камінь (і про легендарну дуель, в якій важливим був зріст!).
Головну київську вулицю — Хрещатик.
Синагогу Бродського, в якій «ключик знайшовся, а осад залишився».
Стадіон чи базар? І те й інше — на території НСК Олімпійський!
Військовий шпиталь та історію про булочку з родзинкою, а також про сміливість, яка підкорює міста! 
Дзвіницю, що стрибає, та пілігримів у місті — під блиск золотих куполів Лаври!

Фото- і відеозйомка — обов’язкові! 
Ми порадимо, як зробити найкращі інстаграмні фото, а також поділитися благодійною акцією в соцмережах, аби ще більше ваших друзів приєдналися до акції. 

Долучайтеся до благодійної акції від Gulliver, Інтересного Києва та фонду «Таблеточки»!
Кожен квиток продається окремо, з вказанням ім’я та прізвища кожного гостя.

Частина коштів від вартості кожного квитка передається до фонду «Таблеточки» для допомоги онкохворим дітям.
Кожен може приєднатись і допомогти!

Зустріч біля знаку I ♥ KYIV!

Довідка

Торгово-розважальний центр Gulliver розміщений в історичному і одночасно адміністративно-діловому центрі Києва. Він став ексклюзивним в усіх відношеннях – з точки зору масштабу, розкоші, дизайну і набору різноманітних послуг.
Коли Ви заходите до торгово-розважального центру, потрапляєте у 8-рівневий атріум, відчуваєте повітря і простір. Подібні рішення були запозичені із найбільш сучасних проектів, реалізованих Дубаї, Гонконзі і Лондоні.
На величезній території торгово-розважального центру з першого по четвертий поверхи розмістилися 130 магазинів різних профілів: модного, класичного і молодіжного одягу, взуття, товарів для спорту, дітей та оселі, подарунків і аксесуарів, в тому числі бренди іспанської групи Inditex (Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho), бренди польської групи LPP (Reserved, Mohito, Cropp Town, House), також в нашому ТРЦ багато брендів відкрили свої перші магазини в Україні, як, наприклад, бутик Versace Collection.
На п'ятому і шостому поверхах розмістився боулінг на 24 доріжки з відокремленими VIP-зонами, баром і караоке, ресторани мережі «Альмерія-плаза», дитяча гральна зона.
На сьомому і восьмому поверхах кінотеатр «Оскар» на 6 зал з власним рестораном і кафе.
На самому даху з фітнес-клубу з 25-метровим басейном відкривається панорамний вигляд на Київ.