Тексти
Новини

Весняні відкриття в ТРЦ Respublika Park - нові магазини та заклади для всієї родини

Квітень приніс багато приємних сюрпризів для відвідувачів ТРЦ Республіка Парк, двері відчинили одразу кілька нових магазинів та закладів, які порадують всю родину.
Для поціновувачів якісних напоїв та закусок відкрився виномаркет OKWINE з величезним вибором вин та інших напоїв з усього світу, різноманітні снеки та супутні товари. А професійні сомельє завжди готові допомогти з вибором та проконсультувати. Тож після насиченого шопінг-дня запрошуємо зазирнути в OKWINE за смаколиками та незабутніми смаковими враженнями.
Справжньою родзинкою став флагманський магазин дитячих товарів KIDS REPUBLIC, загальною площею більше 450 кв.м. Це найбільший магазин мережі бренду, цілий казковий світ, де представлені відомі світові бренди Hansa Creation, New Classic Toys, Casdon, Trousselier, Bblüv, більше 30 європейських, американських брендів іграшок, одягу та товарів по догляду за малечею. Тут можна знайти унікальні подарунки для дитини, а також весело і пізнавально провести час всією сім'єю в захоплюючій атмосфері.
Для шанувальників автентичної львівської настоянки відкрився заклад "П'яна Вишня". Фірмова вишнівка, рецепт якої сягає ще 17 століття, цінується як в Україні, так і за кордоном. "П'яна Вишня" - це про вміння цінувати момент і знаходити час на себе навіть у буремні часи.
Ще одна чудова новина для відвідувачів ТРЦ - відкриття Beauty Salon by EVA. Орендар EVA Beauty відчинив власний салон краси на території флагманського магазину. Тепер подбати про красу волосся можна просто під час шопінгу. Досвідчені майстри запропонують фарбування, стрижки, укладки та професійний догляд.
Відкриття таких цікавих флагманських магазинів та закладів відомих брендів свідчить про високий інтерес бізнесу до нашого торгового центру та довіру до нас як надійного партнера. Завдяки вдалому розташуванню, продуманій концепції та якісному управлінню, Respublika Park став одним з найуспішніших ТРЦ Києва. Ми створюємо всі умови для комфортного шопінгу, сімейного дозвілля та розвитку бізнесу наших орендарів. Запрошуємо міжнародні та українські компанії приєднуватись до Respublika Park", - зазначила Олена Яценко, комерційний директор ТРЦ Республіка Парк.
Тож чекаємо всіх в ТРЦ Республіка Парк в нових магазинах та закладах.
Довідка.
Respublika Park — супер-регіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальною площею 300 000 кв.м. Власником ТРЦ є австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, яка була створена у Відні в 2013 році та спеціалізується на сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк активно працює на ринках нерухомості в Центральній та Східній Європі. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.