Тексти
Новини

NAI Ukraine - новий учасник Malls ClubНаша комунікаційна платформа продовжує розширюватися, і ми завжди раді новим учасникам. Сьогодні вітаємо компанію NAI Ukraine!


NAI Ukraine – українське представництво мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить до ТОП-3 світових брендів на ринку нерухомості, одного з найбільших глобальних брокерів, який представлено у 55 країнах, 400+ офісах із 7000+ працівників.

Під управлінням компанії перебуває понад 38 млн кв. м, а її річний обіг становить $45 млрд. NAI Global є дочірньою структурою компанії C-III Capital Partners. Це один із найбільших гравців на американському ринку інвестицій в нерухомість, що розпоряджається понад $150 млрд.

«Як провідна компанія з питань брокериджу в Україні, NAI Ukraine рада долучитися до професійної спільноти Malls Club. Ми переконані, що наш багаторічний досвід, а також міжнародний статус, який надає нам NAI Global, посилять експертність клубу та наші професійні відносини з ТРЦ», - прокоментував членство в Malls Club Віталій Бойко, засновник та CEO NAI Ukraine.

NAI Ukraine - це понад 100 об'єктів, введених в експлуатацію в Україні, Молдові, Грузії.
3 000 000 кв. м зданих в оренду площ.
Понад 700 консалтингових проєктів.
Більше 20 міжнародних премій у галузі нерухомості.

Вітаємо NAI Ukraine у професійній спільноті Malls Club!