Тексти
Новини

Перший магазин Decathlon в Одесі – у ТРЦ Riviera

Французька мережа спортивних товарів Decathlon оголосила про відкриття першого магазину в регіоні України. Новий спортивний магазин буде відкритий в Одесі у ТРЦ Riviera. Відкриття заплановане на травень-червень 2021 року.


Новий Decathlon площею 3000 кв. м стане найбільшим спортивним магазином на Півдні України.
На вибір покупців традиційно будуть представлені товари для фізичної активності, туризму, відпочинку - загалом для понад 70 видів спорту. Крім того, в магазині планують зробити особливий акцент на шоурумах та зонах для тестування товарів (на це буде виділено понад 250 кв. м).

«Ми дуже раді відкрити наш перший магазин в регіоні України. Одеса - ідеальне місце для спорту, тут чудовий клімат, морське узбережжя та розвинений туризм.
Отже, Decathlon стане корисним для любителів спорту в Одесі. Ми хочемо створити щось нове та унікальне на ринку.
Ми знаємо, що нас також очікують в інших регіонах, і ми працюємо над подальшим розвитком магазинів у великих містах, переслідуючи свою головну мету - зробити спорт доступним», - заявив СEO Decathlon Ukraine Флоран Гійє.

Раніше Decathlon заявив про ще одне відкриття магазину цьогоріч - у Києві в ТРК «Проспект». Він стане третім магазином мережі у Києві та першим на Лівому березі Дніпра. Це відкриття заплановано на весну 2021 року.

Довідка

Decathlon знаний як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві і роздрібній торгівлі спортивних товарів для понад сімдесяти видів спорту. Місія компанії полягає у тому, щоб зробити спорт доступним для багатьох, пропонуючи найбільший асортимент товарів в одному місці, з найкращим співвідношенням ціна / якість.
Перший магазин Decathlon в Україні був відкритий у березні 2019 у «Рітейл Парк Петрівка» (пр. Бандери 15-Г), другий - у листопаді 2019 року на Біличах (вул. Берковецька, 6), також товари доступні для замовлення в інтернет-магазині.


ТРЦ Riviera — регіональний торгово-розважальний центр, розташований за адресою вул. Південна дорога 101А, с. Фонтанка, Одеська область. У 20 хвилинах їзди від центру м. Одеса і 5 хвилинах від с. Котовського. У ТРЦ представлені ексклюзивні для Одеси магазини: Ашан, Zara, GAP, Bershka, Pull & Bear, Oysho, Stradivarius, De Facto, Marks & Spencer, NYX, Intimissimi, Calzedonia, Tezenis, Leroy Merlin та інші.
Оренда: office@riviera.com.ua