Тексти
Новини

ТРЦ River Mall – новий учасник Malls Club!

River Mall – найбільший торгово-розважальний центр на лівому березі Києва – приєдався до сім’ї Malls Club. Вітаємо!


Загальна площа комплексу – 140 000 кв. м – містить понад 160 магазинів, серед яких 55 – це бутики одягу. Основні fashion-якорі ТРЦ: H&M, Massimo Dutti, Zara, Zara Home, Oysho, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, а також провідні fashion-ритейлери: Hugo, Guess, Anabel Arto, MustHave, Tezenis.

В River Mall розташовано 16 ультрасучасних магазинів одягу для занять спортом і активного відпочинку – All Star, Adidas, Nike, Puma, Under Armour та інші.

Відпочити після шопінгу і помилуватися дніпровською затокою можна в зоні фуд-корту з виходом на терасу. Cinnabon, Salateira, Murakami, Burger Station, «Утиные истории», Mei Wei, The Varenik, «Печена картопля» – ніхто не залишиться голодним!

Любителям фільмів варто відвідати десятизальний кінотеатр Планета Кіно. Тут є найяскравіший IMAX with Laser, зали CINTECH+, кіноресторан RE’LUX та кіномаркет. У Планета Кіно піклуються про враження кожного глядача.

На третьому поверсі ТРЦ знаходиться величезний парк дитячих розваг Papashon Kids. Лабіринт, батутна арена, смуга перешкод, інтерактивне кафе й маса інших розваг та активностей дозволяють сказати, що це єдиний подібний об’єкт мережі Papashon Kids у Києві!

Літня тераса - це родзинка ТРЦ. Місце, яке ідеально підходить для селфі-зон та відпочинку.

Для відвідувачів River Mall передбачено дворівневий підземний паркінг та відкритий 5-рівневий на 1550 машиномісць.