Тексти
Новини

ТРЦ FORUM LVIV увійшов до професійної спільноти Malls Club!

FORUM LVIV розташований в центрі міста, на вулиці Під Дубом, недалеко від головної площі і знаменитого Оперного театру. На верхньому рівні триповерхового торгового центру розміщуються кінотеатр, зона розваг і ресторани з видом на місто. Загальна орендована площа FORUM LVIV складає понад 36 000 кв.м. Підземний паркінг вміщує 600 паркомісць.

У FORUM LVIV доступні близько 120 відомих українських та міжнародних брендів, зокрема, супермаркет Сільпо, супермаркет електроніки Comfy, дитячий розважальний центр Ігроленд, кінотеатр Планета Кіно, Zara, Bershka, MassimoDutti, Oysho, Pull & Bear, Stradivarius, Mango, LCWaikiki , Reserved, Cropp, House, Sinsay, Будинок Іграшок, CCC, Інтертоп, Timberland, Lacoste, Pandora, Сушия та багато інших.
Понад 40 брендів обрали ТРЦ FORUM LVIV як локацію для свого першого магазину у Львові та/або в області. 

ТРЦ FORUM LVIV став єдиним торговим центром в Україні, який успішно пройшов сертифікацію зеленого будівництва BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). Вимоги BREEAM враховувалися і закладалися ще на стадії проєктування та будівництва ТРЦ FORUM LVIV, і відповідний сертифікат був фінально отриманий у вересні 2018 року.

BREEAM є провідним у світі методом оцінки стабільності проєктів генерального планування, інфраструктури та будівель. Це означає, що об’єкти, які сертифіковані BREEAM, є більш раціональними, покращують добробут, допомагають захищати природні ресурси та створюють привабливі інвестиції в нерухомість.

Окрім того, для забезпечення максимального комфорту відвідувачів ТРЦ FORUM LVIV став першим ТРЦ в Україні, який отримав міжнародний сертифікат в галузі безпеки та гігієни SAFEGUARD.
За своє майже 6-річне існування ТРЦ FORUM LVIV отримав 17 нагород у сфері соціальних ініціатив, інвестицій, зеленого будівництва, маркетингу та ритейлу.

Управління FORUM LVIV здійснює Multi Ukraine.

Multi Corporation
Multi Corporation – це провідна європейська інтегрована платформа послуг для активів ритейл нерухомості, що управляє близько 80 ритейл активами по всій Європі. Компанія пропонує повний спектр послуг, включаючи управління активами, експлуатацію торгових центрів, редевелопмент та реконструкцію, здачу в оренду, маркетинг, консультування з питань дотримання законодавчих вимог.
Торгові об’єкти Multi щороку приймають понад 400 мільйонів клієнтів, які витрачають, за оцінками, близько 4 мільярдів євро в більш ніж 6000 магазинів, ресторанів і розважальних закладів.

Вітаємо ТРЦ FORUM LVIV серед учасників Malls Club!

FORUM LVIV
Вул. Під Дубом, 7б
79019 Львів, Україна
Інформаційний пункт:
Тел: +38 (032) 295 69 94