Тексти
Новини

Arricano та щедрий Колодій пригощають варениками

Arricano Real Estate Plc, керуюча компанія та девелопер торговельно-розважальних центрів «Проспект», «РайON» у Києві, City Mall у Запоріжжі та «Сонячна галерея» у Кривому розі частуватиме відвідувачів варениками у всіх своїх ТРЦ.

25-26 лютого Arricano закликає вшанувати давні українські традиції та провести вихідні разом із рідними в улюблених торговельних комплексах, адже на Колодія потрібно бути у великій і приємній компанії.

25 лютого ТРК «Проспект» та 26 лютого ТРЦ «РайON» частуватимуть гостей смачними варениками з різними начинками. Щедрий Колодій навчить майстерно ліпити вареники своїми руками, аби відвідувачі могли позмагатися у швидкості та вправності й пригадати секрети створення культової страви. Торговельні комплекси Arricano у Києві стануть осередками української народної творчості, адже щедрий Колодій збере довкола дитячий танцювальний колектив, українських музик та покличе дивовижного майстра Миколу Шведа, який допоможе виготовити ляльку-мотанку й розповість про закладений у цей виріб символізм .

ТРК «Сонячна Галерея» пригощатиме 25 лютого всіх охочих солодкими варениками. Торговельний комплекс запрошує відпочити на вихідних разом із сім’єю, створити традиційний український оберіг, який втілює код ідентичності нашої нації, та насолодитися виступом народного музичного колективу.

ТРК CITY MALL пропонує у суботу 25 лютого зробити ляльку-мотанку під керівництвом викладачки 109-ї гімназії міста Запоріжжя Людмили Радей та вплести у виріб свої щирі наміри, щоб зарядити його на добробут та безпеку. Майстриня розповість, чому ляльки-мотанки не мають облич, що означають кольори та різні елементи вишивки. Торговельний комплекс не залишить нікого без уваги та турботи, й упродовж заходу частуватиме відвідувачів традиційною українською стравою з сиром.

«Arricano прагне примножувати давні українські традиції та поширювати їх у сучасності. Ми закликаємо гостей наших торговельних комплексів більше вивчати історію та цікавитися, як зустрічали Колодія саме у вашій сім’ї десятки років тому. Розпитуйте рідних, які страви готували ваші прабабусі, долучайте до ліплення вареників дітей. «Щедрий Колодій» у всіх наших ТРК об’єднає родини та залучить їх до шанування української культури», – зауважила директорка з маркетингу Arricano, Інна Морозова.

«Щедрий Колодій» у всіх ТРК Arricano – це ще один привід цінувати власну самобутню культуру, відроджувати та берегти її в деталях.

Більше інформації – у соціальних мережах ТРК «Проспект», ТРЦ «РайON», ТРК City Mall та ТРК «Сонячна галерея».