Тексти
Кейси

Barbiecore у ТРК Arricano

Довгоочікувана прем’єра фільму “Барбі” і вірусний тренд Barbiecore вже понад місяць втримують увагу аудиторії, а з виходом кінострічки на екрани поціновувачів стилю Барбі стає лише більше.
Arricano – провідний девелопер торговельних центрів в Україні, використала для залучення аудиторії в свої ТРК та зростання трафіку одночасно декілька інструментів і створила омніканальну кампанію в підтримку головного тренду цього літа – Barbiecore.
Arricano організувала 22 липня Summer Holiday у ТРК «Проспект», ТРЦ «РайON» у Києві, аби охопити якомога ширшу аудиторію відвідувачів. Компанія створила Barbie Land у ТРК «Проспект» та ТРЦ «РайON» з корнером із колекційними ляльками Barbie, ігровою зоною з триповерховим будинком мрії Барбі, а також треками й машинками Hot Wheels.

Спеціально для заходу Arricano розробила AR-маски для київських ТРК, якими відвідувачі могли скористатися під час заходу, наразі віральні маски доступні онлайн в інстаграм-акаунтах ТРК «Проспект» та ТРЦ «РайON».

Для підсилення кампанії у ТРК «Проспект» Arricano оновила луки, які представлені на STYLISH STAGE – своєрідній вітрині всередині торговельного комплексу, із дотриманням всесвітньо популярного стилю Barbiecore, проте з адаптацією до повсякденного гардероба. Arricano відзняла reels з усіма актуальними луками для чоловіків та жінок, які відвідувачі можуть побачити на STYLISH STAGE, а також додатково зробила фотоконтент, аби користувачі соцмереж могли детальніше розглянути всі елементи образів. Одяг, взуття та аксесуари, з яких складені луки в стилі Барбікор, доступні у магазинах VOVK, COLIN’S, SPRINGFIELD та women’secret.
“З огляду на трафік, який ми отримали за останній тиждень у наших київських ТРК, можемо сміливо зауважити, що нам вдалося занурити відвідувачів у Barbiecore й підсилити прояви орендарів у наших просторах. Спільні колаборації з брендами, їх залучення в івенти, які ми організовуємо у ТРК упродовж місяця, додаткова підтримка компаній у digital й створення унікального контенту спеціально для брендів – основні переваги маркетингу Arricano, які в комплексі дозволяють нашим орендарям підвищити товарообіг”, – зауважила директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.
Аби підтримати прем’єру фільму «Барбі» у кінотеатрах київських ТРК, Arricano провела розіграш квитків у соціальних мережах торговельних центрів і подарувала щасливчикам похід на двох у MULTIPLEX та Boomer.

Крім цього, під час самого заходу 22 липня Arricano розіграла у ТРК «Проспект» та ТРЦ «РайON» квитки на фільм «Барбі», колекційні ляльки Barbie «Perfect Day» та «Barbieland» за мотивами однойменної кінострічки, ігри UNO «Barbie у кіно» й безліч інших призів від партнерів. Наразі відвідувачі ТРК ще мають змогу взяти участь в онлайн-розіграшах ігор на сторінках ТРК «Проспект» та ТРЦ «РайON» в Instagram й виграти омріяні подарунки.

Партнери: «Будинок Іграшок», «ТойДіКо» – офіційний дистриб’ютор брендів Barbie та Hot Wheels, MULTIPLEX, Boomer, Greek House, DECATHLON, «Золотий Вік», BROCARD, JYSK, SRIBNA KRAINA, COLIN’S, ZARINA, VOVK, women’secret, SPRINGFIELD, brabrabra, Game Park, Fissman.