Тексти
Кейси

Чат-бот на базі Telegram: які плюси?

Протягом останнього року ТРЦ «Аврора» (Запоріжжя) впроваджує чат-бот на базі Telegram. Головною метою було створити для спілкування з клієнтами ТРЦ майданчик, який би вирішував одночасно декілька завдань. Коментує Андрій Половченко, виконавчий директор ТРЦ «Аврора».


На сьогодні існує велика кількість інструментів онлайн просування ТРЦ. Але жоден традиційний маркетинговий інструмент не зможе самостійно вирішити весь обсяг побажань сучасних користувачів. Адже він має поєднувати багатофункціональність, автоматизацію, наявність середовища для особистого спілкування – і при цьому обмежувати рекламний контент.
Чат-боти на базі популярних месенджерів здатні з цим впоратися, і ось чому.

Зручність
Все більше часу ми проводимо у спілкуванні через гаджети. Традиційне спілкування дедалі більше замінюється повідомленнями.

Навігація
За допомогою чат-боту можна легко знайти будь-який магазин або групу товарів у ТРЦ.

Адаптація під користувача
Чат-бот дає мінімально необхідний обсяг інформації, не перевантажуючи зайвою інформацією.

Зворотній зв’язок
Спілкування у чат-боті не залежить від графіку роботи персоналу ТРЦ. Вся необхідна інформація щодо розкладу роботи, паркінгу, контактів магазинів доступна 24/7. А персонал ТРЦ, в свою чергу, витрачає менше ресурсів на спілкування зі «складними» відвідувачами.

Інші переваги
Якщо говорити про переваги такого маркетингового інструмента в умовах пандемії, чат-бот в Telegram показав себе з найкращої сторони.
Оскільки в період карантину торгово-розважальні центри стали більше уваги приділяти безпеці, чат-бот став надійним інструментом проведення маркетингових заходів. Організація розіграшів, реєстрація чеків відбувається у безконтактний спосіб. Потрібно лише розмістити точки для початку спілкування у вигляді QR-кодів. Тепер не потрібно шукати стійку з адміністратором та стояти в черзі. Що дало можливість зробити цей процес максимально безпечним в період поширення коронавірусу.  
У вересні ми запустили маркетингову активність з операторами food-зони та отримали позитивні відгуки як від покупців, що активно реєстрували чеки за допомогою чат-боту, так і від орендарів, які підвищили свій товарообіг.

Збільшення лояльності
Ми отримуємо більшу лояльність від зацікавлених орендарів і відвідувачів, які вітають напрямок руху ТРЦ в бік технічного прогресу. Впровадження чат-боту надає додаткову можливість опрацьовувати дані гостей та здійснювати для них персоналізовану розсилку. Також чат-бот може стати одним із каналів продажів для орендарів, у випадку повторення ситуації жорсткого карантину.

Довідка

Торгово-розважальний центр «Аврора» - масштабний концептуальний комплекс у центрі Запоріжжя, який включає в себе всі необхідні товари і послуги, а також розважальну складову. Дата відкриття – 2 листопада 2013 року.
У ТРЦ «Аврора» ви зможете провести вихідні всією сім'єю, зустрітися з друзями та коханими, зробити всі необхідні покупки, вибрати собі кращу парфумерію, одяг, взуття та техніку.
Вас чекають затишні кафе, тризальний кінотеатр і дитяча розважальна зона.