Тексти
Новини

Malls Club у 2020: конференції, комунікації, нетворкінг та листування із органами влади України

Підбиваючи підсумки цього року, із впевненістю можна сказати, що, окрім конкуренції, гравцям галузі важливо об’єднуватися та відстоювати свої інтереси разом, обмінюватися досвідом та обговорювати актуальні питання. Як результат, відбувається зростання, як окремого учасника Malls Club, так і цілої галузі: нові проєкти, терміни, ідеї, комунікації.


На медійній платформі Malls Club упродовж року було проведено 14 тематичних конференцій, опубліковано 90 ділових галузевих новин, проаналізовано 40 кейсів. А ще постійно тривав зв'язок із учасниками професійної спільноти ТРЦ із різних міст України: Київ, Одеса, Львів, Тернопіль, Харків, Запоріжжя, Рівне, Полтава…

У другому півріччі 2020 Malls Club дещо змінив вектор діяльності, що було пов’язано із потребою самого ринку. Стало більше листувань та обговорень учасників Клубу із державними органами. Це нова компетенція, не лише для ТРЦ, але і для представників влади також. Діджиталізація та можливість проведення онлайн-зустрічей посприяли прискоренню даного процесу.

А все почалося із «5 аргументів про ТРЦ та реалізовані заходи безпеки», які були передані до Кабінету Міністрів України з метою не допустити локдауну в грудні. Government Relations – це один із пріоритетних напрямків роботи у кожному сегменті економіки, у кожній демократичній державі світу. І в Malls Club почали вивчати ефективні практики взаємодії між владою та бізнесу, особливо що стосується ТРЦ.

Не менш важливим напрямком діяльності стало вивчення стандартів професійних ТРЦ: менеджменту, співпраці з орендарями, айдентики, комунікації, сервісу – ці питання були висвітлені на медійних ресурсах Malls Club із коментарями та авторським баченням менеджерів галузі ТРЦ.

Особливу увагу в Malls Club приділили тактиці реагування на кризові ситуації. Адже цей напрямок також вимагає своїх правил та стандартів якості.

Наступного року Malls Club відзначатиме 5 років діяльності на українському ринку ТРЦ. У планах – посилювати статус галузі, активізувати нетворкінг учасників та гравців, вивчати кейси, структурувати комунікації із владою та проводити цікаві професійно-корисні конференції.