Тексти
Новини

День народження ТРЦ Gulliver: неймовірно, круто, на висоті!

7-й день народження БФК GULLIVER пройшов на висоті пташиного польоту у всіх сенсах!


Видовищний онлайн-концерт на найвищому даху країни, грандіозне світлове шоу світового рівня, а також розіграш iPhone та автомобіля Subaru Forester – насичена програма викликала захоплення киян і масу позитивних відгуків.

«Щороку ми намагаємося зробити щось унікальне, цікаве, круте, - говорить PR-директорка комплексу Тетяна Атаджанова. - Цього року у зв’язку з обмеженнями та з дотриманням усіх рекомендацій ми вирішили привітати наш торгово-розважальний комплекс та киян зі святом, організувавши онлайн-концерт на висоті 160 метрів. На 34 поверсі ми провели і розіграш автомобіля Subaru Forester, також дев’ятьом щасливчикам дісталися хітові iPhone 11 Pro Max».


Легендарне авто в преміум-комплектації дісталося лише одному - Сергію Локотєю, який зробив подарунок своїй дівчині, а в результаті тепер великий подарунок мають обидва.
«Купуючи подарунок для дівчини, я взагалі не очікував, що зі мною може таке відбутися. Але вірив! І це виявилося правдою, зараз я стою на висоті 160 метрів та тримаю ключі від новенького авто!»


Але найголовнішим подарунком для усіх містян став видовищний онлайн концерт за участі виконавців - TVORCHI, Анна Трінчер, KAZKA та TAYANNA. Концерт транслювався на найбільших екранах країни, які розміщені на фасадній частині комплексу Gulliver. А за допомогою якісного звуку можна було відчути масштаб свята, та побачити унікальні кадри Києва з висоти.


Як відзначила співачка TAYANNA:
«Це неймовірно і незабутньо точно, тому що я ніколи не виступала на такій локації, оскільки я боюся висоти. Для мене це був такий мініподвиг. Але оскільки все було дуже красиво, дуже безпечно, з професійною і надійною організацією самого концерту, я розслабилася, вийшла на сцену і відчула себе на якійсь високій горі в Карпатах, де я співаю».


Завершився концерт найвищим світловим шоу України. О 20.00 дах комплексу Gulliver перетвориться на арт-об'єкт, де 280 приладів динамічного світла протягом 15 хвилин створювали ексклюзивне шоу.За ідеєю шоу, сотні світових променів збільшили висоту Gulliver до небес. Це перший перформанс, в якому взаємодіяли архітектурна форма Gulliver, потужне світло та музика резидента кращої танцювальної радіостанції Kiss FM — Dj Sunny.


Світлове шоу розгорнулося на 360 градусів, що дало можливість побачити його з обох берегів Києва, а також у прямій трансляції на екранах Gulliver, Facebook та YouTube.


Розробкою світлового шоу займалася компанія Alight — команда, що 15 років створює яскраві світлові шоу світового масштабу.