Тексти
Новини

Огляд найбільш вагомих подій ринку українського рітейлу та торгової нерухомості за першу половину серпня 2022 рокуСервіс доставки Rocket закрився з мільйонними боргами перед ресторанами-партнерами.

Rocket припинив свою роботу ще в перші дні війни, а наразі стало відомо, що власники розпочали процедуру банкрутства. Rocket працював в 25 містах України. Найбільший розвиток компанії відбувся в роки пандемії під час якої доставка готової їжі мала
зростаючий попит. Серед найбільших партнерів сервісу - McDonald's


В McDonald's заявили про поетапне відновлення роботи ресторанів в Україні.
В найближчі місяці планується відновлення роботи ресторанів в Києві та в західних регіонах України.

«Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу. Протягом кількох наступних місяців ми з партнерами будемо займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки наших людей і клієнтів.», - повідомили в McDonald's на офіційних сторінках в соціальних мережах."Нова пошта" оголосила про вихід на європейський ринок.
Відкриття першого відділення планується в Польщі. Наступними країнами стануть – Словаччина та Румунія. За результатами роботи відділень в цих країнах компанія буде планувати новий етап експансії. 


"Нова пошта" запускає глобальний проект з реновації усіх відділень на території України та запрошує до співпраці українські будівельні компанії.


«Ми запрошуємо до співпраці будівельних партнерів, щоб привести до ладу зовнішній і внутрішній вигляд відділень. Перевагу надамо українським компаніям, щоб дати можливість українському бізнесу працювати й разом підтримувати економіку», – зазначив директор із розвитку мережі Нова Пошта Ярослав Соловйов. Усі відділення планується привести до єдиного вигляду – відкритий простір, щоб усі процеси міг бачити клієнт. Окрім того, усі відремонтовані відділення матимуть однаковий колір стін, підлоги, металопластикові вікна та двері тощо. Також як повідомляє прес-служба компанії, в першу чергу ремонт проводитиметься у відділеннях Нової Пошти, які були пошкоджені внаслідок воєнних дій, і тих, що потребують відновлення через вплив часу.Печерський суд Києва зняв арешт з будівлі ТРЦ Ocean Plaza та банківських рахунків її власника – ТОВ “ІС Либідь” та передав корпоративні права Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами.


Liga.net повідомляє що рішення про зняття арешту з будівлі ТРЦ та його рахунків було ухвалено судом 2 серпня. Зокрема суд вирішив, що накладений арешт унеможливлює здійснення господарської діяльності торговельного центру, який має понад 350 орендарів та 7000 працівників і забезпечує надходження до бюджетів різних рівнів. Також рішення суду забороняє ІС Либідь здійснювати видаткові операції за межі України, а також виплачувати дивіденди громадянам та юридичним особам іноземних держав та будь-які інші виплати на рахунки, які відкриті в іноземних банках, та рахунки нерезидентів України.
Корпоративні права ІС Либідь та її прямого власника, компанії Авангард-Віларті, залишаються під арештом. Рішенням суду від 5 серпня корпортаивні права були передані “Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами”.У Київській міській військовій адміністрації опублікували алгоритм дій для власників та відвідувачів торгово-розважальних центрів під час повітряної тривоги. Про це повідомили у пресслужбі КДВА.


Власникам ТРЦ необхідно забезпечити готовність системи оповіщення, визначити найближчі укриття для відвідувачів та персоналу, позначити маршрути евакуації до укриття, відкрити двері запасних виходів, розробити чітку інструкцію для працівників та розмістити на видному місці інформацію для відвідувачів щодо дій під час тривоги.
Також необхідно періодично нагадувати відвідувачам про алгоритм дій у разі загрози, організувати швидку евакуацію ТРЦ у разі загрози, перевірити приміщення на відсутність людей після евакуації та ввести обмеження щодо кількості відвідувачів за потреби.
Відвідувачам рекомендують ознайомитись з алгоритмом дій у разі надзвичайної ситуації, не залишати дітей без нагляду, уважно стежити за сигналами тривоги, виконувати вказівки адміністрації закладу та у разі оголошення евакуації негайно покинути приміщення.
Людям не варто користуватися ліфтами під час евакуації, рекомендується швидко спуститися до укриття під час тривоги або оперативно сховатися у разі відсутності захисної споруди поблизу.