Тексти
Новини

Оновлення магазинів у ТРЦ FORUM LVIV

У Львові в торговому центрі FORUM LVIV в оновлених форматах відкрилися магазини NEW BALANCE та STEFANO LOMPAS.


New Balance – це компанія з широким та потужним виробництвом, що є однією з найбільших спортивних компаній світу. Американський бренд спортивного одягу та взуття відтепер представлений в ТРЦ FORUM LVIV в новій версії та збільшеною площею понад 180 кв.м. Заклад розмістився на другому поверсі торгової галереї ТРЦ.


Свіжий, динамічний дизайн магазину створює неповторну атмосферу руху, наповнюючи відвідувачів жагою до активного способу життя та бажанням досягати нових висот.


Авторський бренд дизайнерського одягу Stefano Lompas, площею близько 127 кв.м., також оновив свій формат.


Розташований на другому поверсі торгової галереї ТРЦ, магазин Stefano Lompas має мінімалістичний та водночас багатофункціональний концепт приміщення, заохочує львів’ян і гостей міста повною мірою насолодитись шопінгом та створеним модним простором.


Довідка. FORUM LVIV

ТРЦ FORUM LVIV розробила та володіє компанія Multi Ukraine разом із двома українськими партнерами у сфері нерухомості а саме, групою компаній «Будхаус» та компанією «Галерея Центр». Управління ТРЦ FORUM LVIV здійснюється компанією Multi Ukraine. ТРЦ FORUM LVIV загальною площею 69,000 м² включає в себе магазини, ресторани, розваги, кінотеатр та підземний паркінг.
ТРЦ FORUM LVIV є улюбленим місцем зустрічі та fashion локацією у місті Львові. Пул операторів торгового центру – це унікальний мікс провідних національних і міжнародних брендів.