Тексти
Новини

Нове відкриття: COMFY – незабаром у всіх ТРК Arricano

Arricano від початку року впевнено підсилює свої ТРК провідними ритейлерами України. З січня 2023 року підписано 15 нових договорів про відкриття магазинів у торговельних центрах Arricano. До пулу орендарів
увійшли: MEGASPORT, Diverse, “Срібний вік”, GIULIA, “Мармеладний Джек”, FAMO, Duna, Discounterra, Redi, GLO, Maritel, Quality та інші.

Довгоочікуваною подією стане відкриття у ТРК «Проспект» магазину COMFY – провідного ритейлера побутової техніки та електроніки в Україні. Компанія добре зарекомендувала себе у ТРЦ “РайON”, ТРК CITY MALL та ТРК «Сонячна Галерея» й вже готує грандіозне відкриття магазину в ТРК «Проспект».
«COMFY є беззаперечним лідером ринку побутової техніки та електроніки з високим рівнем лояльності наших відвідувачів, який сформувався завдяки широкому асортименту домашніх ґаджетів, омніканальному досвіду покупки та репутації соціально відповідальної компанії. Бренд є партнером Arricano вже понад 13 років та має власні представництва у трьох наших ТРК. Ми підтримуємо соціально відповідальні компанії, що мають спільні з Arricano цінності, і, звісно, сприяємо успішному запуску нових магазинів. COMFY вже підписала договір про оренду й наразі готується до урочистого відкриття у четвертому торговельному центрі компанії – ТРК «Проспект», – зауважив директор департаменту торговельних площ Arricano Денис Корнута.

Магазин COMFY розташується на другому поверсі торговельного центру на площі 1290 м 2 . Тож на новій локації представить найширшу товарну матрицю: від великої побутової техніки до популярних смартфонів та ігрових консолей. Простора торговельна площа в ТРК «Проспект», зрозуміле розташування товарів, зручна навігація всередині магазину, високі стандарти обслуговування, а також наявність бренд-зон зроблять процес вибору та покупки техніки легким і комфортним. Новий магазин COMFY відкриється у ТРК «Проспект» вже у червні цього року.

Більше новин – на сайті та у фейсбуці Arricano.