Тексти
Новини

Новорічні вітрини ЦУМ. Щасливі бути разом

ЦУМ Київ вже традиційно відкриває новорічний сезон у Києві презентацією святкових вітрин, які цьогоріч присвячені темі «Щасливі бути разом».


Головна ідея новорічних вітрин ЦУМ –  сімейні цінності, зрозумілі та вагомі для кожного: щира любов, родинне тепло, відчуття єднання та близькості. Творчим натхненням для креативної команди ЦУМ послугував візит до Міжнародної виставки новорічного та різдвяного декору «Christmas world 2020», яка відбулась у Франкфурті в лютому 2019 року, де тема сім’ї була представлена, як головна тенденція майбутнього сезону. Актуальність також підсилили загальні обставини, з якими зіштовхнувся світ у 2020 році, що загострило увагу на сімейних та дружніх стосунках, підкреслило важливість фундаментальних цінностей.

Класична кольорова гама декорацій з натуральними відтінками дерева та теракоту, фактурні матеріали та текстури переносять глядача в теплу атмосферу Різдва та передноворічних святкувань. Концепція «Щасливі бути разом» знайшла своє відображення в традиційних сюжетах, які нагадують про домашній затишок: сімейна вечеря, прикрашання ялинки, ковзанка, приготування святкового печива, прогулянка засніженим парком, дозвілля у колі рідних.

У вітринах присутні механізовані фігурки тварин вінтажного стилю, які спеціально були замовленні у Франції, використані світлові ефекти та ялинковий декор.

У першій вітрині розгортається історія прикрашання головного символу Нового року – пишної ялинки в затишному домашньому інтер’єрі.

За сюжетом другої вітрини головні герої повертаються з повними санями подарунків через засніжений парк.

Затишок та тепла атмосфера домашнього дозвілля біля каміну відображені у третій вітрині.

У четвертій вітрині можна спостерігати за танцювальними рухами закоханої пари, яка катається на ковзанці на фоні пейзажу зоряного неба та силуету нічного міста.

В п’ятій вітрині відображені домашні турботи, які зближують родину – мати з донькою готують будиночок зі святкового печива.

Шоста вітрина присвячена традиційним святковим обрядам, де дітлахи-колядники стоять на порозі будиночка, а поряд з ними лісові тварини та сніговик.

Очікування Нового року за фантастичною вечерею розгортається в зимовому саду сьомої вітрини.

Новорічні вітрини ЦУМ обрамлені декором з хвої та святковими вогниками, надихають глядача на спогади про приємні події з життя. Їх доповнює композиція з мініатюрними будиночками, зимовими пташками та тваринами на центральному вході, а також внутрішній декор на всіх поверхах універмагу.

Партнером ЦУМ в оформленні вітрин та фасаду цьогоріч виступила студія дизайну та флористики LORASHEN.

Довідка

ЦУМ – перший торговий об'єкт формату department store в Україні.
Торговий простір нового ЦУМ влаштовано за принципом класичного універмагу. Завдяки своїй зручності, цей формат популярний в усьому світі. В універмазі кожен поверх відведений під одну або кілька категорій товару, а простір організовано за принципом відділів.