Тексти
Новини

ТЦ GLOBUS долучився до руху МОЗ «Підтримую Лікарів»

Торговельний центр GLOBUS передав благодійну допомогу для Київської міської клінічної лікарні №9. Таким чином команда ТЦ долучилась до руху МОЗ «Підтримую Лікарів». Про це повідомляє прес-служба торгового центру.

Зокрема для Київської міської клінічної лікарні №9 відремонтували апарат штучної вентиляції легень, який перебував у неробочому стані, і передали реанімаційне обладнання: шприцевий насос та пульсоксиметр. Також від ТЦ GLOBUS для медиків надійшли набори індивідуального захисту — респіратори та захисні екрани для обличчя.

«Ми дуже вдячні торговому центру GLOBUS за те, що у такі скрутні часи ви знайшли можливість допомогти лікарні із засобами захисту і медичною апаратурою, яка стане у разі нашій оперативній допомозі пацієнтам» — висловив подяку завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії КНП «КМКЛ 9» Афанасьєв Сергій Євгенович.

image

Підтримати українських лікарів може кожен. Для цього Міністерство цифрової трансформації створило ресурс, який містить інформацію про медичні заклади, що готові приймати хворих на COVID-19, вільні ліжкомісця та апарати ШВЛ, запаси засобів індивідуального захисту, медичний персонал тощо. Інформацію можна переглянути як по Україні в цілому, так і для окремих регіонів і навіть медичних закладів.

Інформація оновлюється щоденно за лінком.