Тексти
Новини

Інклюзивний модний показ у Blockbuster Mall

6 квітня у Blockbuster Mall відбувся випускний вечір інклюзивної модельної школи «НовіМИ». Показ колекцій українських дизайнерів, виступи зірок та справжня рівність — у торгово-розважальному центрі панувала по-особливому тепла атмосфера.
Інклюзивна модельна школа «НовіМИ», яка пропагує безбар’єрний моделінг в Україні, навчає професійних модельних навичок та об’єднує на одному подіумі жінок з інвалідністю і без інвалідності. У Blockbuster Mall моделі представили колекції українських майстрів — весільні та вечірні сукні Slanovskiy, кастомні худі захисника Denys Kyrychenko, автентику Polivik і апсайкл-вироби TobiFayno. Показ модельної школи «НовіМИ» вкотре зруйнував стереотипи і довів: краса не має обмежень.
На головній сцені торгово-розважального центру цього дня виступали співачки МʼЯТА та MASHA DANILOVA. Ведучий заходу — шоумен Дядя Жора — заряджав позитивом і дарував гарні емоції. Учасники святкового заходу та гості Blockbuster Mall переконалися, що разом легше відкривати нові горизонти для всіх охочих, надавати необхідні можливості та підтримувати на цьому шляху одне одного.
Максимальна популяризація ідеї інклюзивності — одна з основних цінностей, яких прагне дотримуватися Blockbuster Mall. У планах ТРЦ, який відкрився в оновленому форматі наприкінці минулого року, багато важливих заходів. Долучайтеся!