Тексти
Новини

Оновлений Blockbuster Mall — найбільший ТРЦ України презентував 100 000 м² простору

1 грудня відкрився оновлений Blockbuster Mall — почалася нова ера якісного шопінгу та відпочинку. Ще більше бутиків провідних світових брендів, величезний «Сільпо» для гастрономічних закупів, фудкорт з краєвидом, зимова ковзанка та спортивні розваги — на гостей ТРЦ чекають 100 000 м² інноваційного простору.
До святкового концерту приєдналися ONUKA, Ольга Полякова, DZIDZIO та Макс Барських, які зарядили позитивом всіх і кожного. Покупки у «Сільпо» гості робили у супроводі улюблених героїв анімаційному фільму «Мавка. Лісова пісня» — саме цій стрічці присвячений дизайн супермаркету. Відкриття ковзанки супроводжувала розважальна програма, яка дала змогу гостям поринути в казкову атмосферу.

Вперше в історії українського ритейлу у ТРЦ презентували унікальні експонати — автомобілі, які перемагали у ралі, дрифті, дрег-рейсінгу, слаломі. Разом із пілотами, чемпіонами країни, Європи та світу, членами Автомобільної федерації України, вони пишуть нові сторінки спортивної історії. Зокрема, гості побачили драгстер «White Rocket» із розгоном до 100 км за 1,1 с. Кілька дисциплін презентували й титуловані представники Федерації мотоциклетного спорту України. Ознайомилися відвідувачі і з ретротехнікою.

Під час відкриття в оновленому ТРЦ відбувся й фізкультурно-оздоровчий захід «Активні парки — шлях до перемоги», який організували Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, а також Blockbuster Mall. Хіп-хоп, стріт-денс, диск-гольф, мінібаскетбол, флорбол, бадмінтон, фризбі, тенісбол, корнхол, перетягування канату, настільний теніс, спортивне орієнтування — всі могли приєднатися до захоплюючих розваг. Також проходили показові виступи команди з черлідингу P.GIRLS.

Для всіх охочих активно провести час за будь-якої погоди у Blockbuster Mall працює найбільший в Україні скейт-парк і ролердром Turbo X Spot. На 1814 м² обладнані зони для катання на роликах, скейтах, самокатах, BMX-велосипедах, акробатики і джампінгу. Крім того, у ТРЦ працює критий Galaxy Park з атракціонами для великих і маленьких.

Не відступає Blockbuster Mall і від благодійної місії: протягом 1–3 грудня гості підтримували донатами 93-тю окрему механізовану бригаду «Холодний Яр». Для цього потрібно було просто зробити покупку у ТРЦ та зареєструвати чек — 10% Blockbuster Mall передав захисникам для оборони країни.

Blockbuster Mall оновився — врахував всі потреби своїх відвідувачів і створив по-справжньому неповторний простір, в якому кожен і кожна знайде своє.