Тексти

Акторська майстерність, тренінги на ЕІ та IQ: у столичному ТРЦ відбудеться серія безоплатних майстер-класів для підлітків

22 квітня у торгово-розважальному центрі Gulliver відбудеться серія розвиваючих майстер-класів для дітей та підлітків від бізнес-табору KIDBI Camp. Тренінг розрахований на дітей від 8 до 17 років.

Вхід безоплатний за умови попередньої реєстрації. Майстер-класи проходитимуть на 4-му поверсі ТРЦ у просторі лекторію – з 13:00 до 17:00.

Програма заходу поділена на три тематичні блоки. В межах першої частини діти та підлітки пройдуть тренінг, спрямований на згуртування командного духу. Зокрема, познайомляться один з одним, отримають готові інструменти і техніки, як знаходити друзів, візьмуть участь у спортивній естафеті, зіграють в «Сніжний ком», «Мафію» і не тільки.

Наступний блок буде присвячений напрямку психології. Так, діти пройдуть бліц-тренінги на розвиток емоційного інтелекту та IQ, де навчаться правильно керувати своїми емоціями та ефективно взаємодіяти з іншими людьми.

Фінальний етап – творчий. Кожен учасник зможе спробувати себе у ролі справжнього актора та перевірити себе на артистичність. Діти пройдуть вправи для розвитку харизми та імпровізації. Запланований майстер-клас з акторської майстерності, який охопить такі напрямки, як пластику тіла, імпровізацію та навіть зйомку перших самопроб.

Батьки можуть бути присутніми на моменті представлення, а також на фінальному етапі. Під час психологічного та акторського тренінгів, дорослим краще залишити дітей, щоб не створювати додатковий дискомфорт.

«Ми багато років вдосконалюємо наш підхід у навчанні і відпочинку дітей: командні ігри, нагляд за дітьми, менторство тренерів з кожною дитиною, увага до деталей і внутрішнього стану дитини, система і правила команд, система мотивації всередині команди, пошук нових друзів і команди. Вся наша програма насичена радістю, повагою, гармонією», – розповідає Катерина Соха, засновниця та менторка дитячого бізнес-табору KIDBI.

Майстер-класи відбудуться у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.