Тексти
Кейси

Нові світові бренди, більше відвідуваності і менше вакантності, відкриття 2022 і перший заклад Salateira в Одесі, – підсумки 2021 та плани на 2022 у ТРЦ Riviera Shopping City

Другий ковідний рік без сумнівів можна назвати успішним для ТРЦ Riviera Shopping City (Одеса). Секрет – у якісному посиленні тенант-міксу разом із синергійною роботою відділу маркетингу.


Зовнішніх передумов для росту за всіма напрямками у 2021 не було. Тому їх довелося створити зсередини. Ключовим кроком стало успішне залучення і відкриття магазинів та закладу світових брендів вперше в регіоні: Decathlon (2 848 м кв.), KFC (126,6 м кв.) та H&M (2 747 м кв.). Саме ці бренди посилили три ключові напрямки: товари для спорту, фудкорт та fashion.


Стратегію розширення ряду орендарів та зміцнення різних напрямків ТРЦ продовжували увесь 2021 – English Home, Akvarel, Samsung, Bugatti, Reima; IV квартал 2021 року закінчили відкриттями магазину-партнера BOSCH, Giulia, Cherry Berry, Rozum та ін., – загалом 17 договорів і відкриттів впродовж року, що зменшило вакантність ТРЦ до 1,6%.

Завданням маркетингової комунікації було донести, що відтепер не лише одесити, але й весь регіон, завдяки новим світовим брендам отримали ще більше можливостей для стильного шопінгу, ще більше розмаїття закладів харчування та ще кращий вибір одягу, інвентарю для спорту. І все це в одному місці.

Так, на початку літа стартувала масштабна кампанія «Отримуй більше» на зовнішніх носіях міста, внутрішніх цифрових носіях та через digital-канали ТРЦ.

Саме на Facebook та Instagram стратегічно робимо акцент в комунікації другий рік поспіль, завдяки чому минулоріч охопили понад 30 млн цільової аудиторії (+27,3% до показників 2020).


У результаті такого комплексного підходу і злагодженої роботи всіх команд ТРЦ у ІІІ кварталі, на який припало відкриття H&M (19 серпня), отримали ріст трафіку на 11% у порівнянні з таким же ж періодом 2020 року. У річному розрізі підвищили відвідуваність ТРЦ на 5%.


У 2022 Riviera Shopping City і далі тримає курс на посилення пулу орендарів. Наступним на черзі відкриття 10 лютого першого в Одесі і на Півдні Україні ресторану мережі закладів здорового харчування Salateira. На сьогодні мережа налічує 17 закладів: 13 у Києві, 1 у Дніпрі та 3 у Мінську (Білорусь). Концепція Salateira «корисна їжа, що має водночас бути і смачною», є близькою нашим відвідувачам і вдало доповнить меню фудкорту. Інтерактивний формат – гості самі можуть обирати та міксувати складники, вигадувати страви, які для них приготують максимально відкрито на їхніх очах, – додасть ще більше взаємодії, ще більше емоцій.
У другій половині лютого відкриється магазин електроніки Ябко, згодом – студія краси MARA.


Наприкінці ІІ кварталу заплановано відкриття сімейного розважального центру мережі Fly Kids. Мережа є найбільшою в Україні, вже зараз налічує 18 закладів у різних містах, а до кінця 2022 року відкриє ще 6. Формат у Riviera Shopping City передбачає можливість активного відпочинку для всієї родини, як-от, батутна арена, скеледром, лабіринт, тарзанка, мотузковий парк, аерохокей, настільні ігри та ін. Серед зручностей формату є підхід єдиного квитка на всі розваги. Територія розваг Fly Kids площею у 2483 м кв. розміститься на другому поверсі ТРЦ, де, окрім атракціонів, передбачено ресторан і бенкетну кімнату.
Для всієї родини буде можливість організації дитячих свят «під ключ», проведення майстер-класів, анімації та шоу-програми. Віримо, що заклад стане додатковою перевагою ТРЦ, для якого сімейна аудиторія є однією з ключових.
Загалом серія відкриттів, що запланована на цей рік, покликана зберегти і посилити тенденцію росту ТРЦ за всіма показниками: дати ще більше можливостей, вражень і вибору для покупця в одному місці, що результує у додатковий ріст трафіку і виторгу для орендарів.

Довідка
ТРЦ Riviera — професійний торгово-розважальний центр, який працює в Одесі з 2009 року. Загальна площа комплексу становить 82 000 кв.м, торгова — 67 000 кв.м. Всього в ТРЦ Riviera 190 магазинів. Ексклюзивно в Одесі в ТРЦ Riviera, представлені такі магазини: Ашан, Zara, GAP, H&M, Bershka, Decathlon, Pull & Bear, Oysho, Stradivarius, Marks & Spencer, NYX, Tezenis, Leroy Merlin та інші.
Оренда: office@riviera.com.ua