Тексти
Новини

Геловінський шабаш у Blockbuster Mall

29 жовтня Blockbuster Mall зібрав гостей на геловінський шабаш, підготувавши по-справжньому особливу святкову програму. Яскраві костюми, запальні танцювальні та музичні виступи, аквагрим, солодка вата і попкорн — цього дня торгово-розважальний центр наповнився неймовірною енергією.
Танцювальний колектив FLEXSTUDIO провів майстер-клас для маленьких і дорослих відвідувачів. Сергій Костецький — вокаліст, хореограф, учасник шоу «Голос країни» та член журі шоу «Співають всі» — вразив особливою музичною програмою. Своїми ритмами гостей зачарував RhythmMen — унікальний гурт барабанників, які грають у найрізноманітніших жанрах і стилях. Гедлайнерами геловінського концерту стали KARTA SVITU — гурт Івана Марунича, автори хіта «Пес Патрон», а також переможці Національної премії YUNA 2023.
«Фонд НАСТУПУ» — партнер ТРЦ в організації благодійних зборів у межах акції «Енергія Єдності» — провів пізнавальну лекцію. Крім того, всі охочі могли зробити донати на потреби захисників України. Наразі благодійна організація збирає кошти на страйкбольне обладнання для тренування штурмових підрозділів.
В останній вікенд жовтня у стінах ТРЦ відбулося і нагородження Turbo X Spot, який вже працює в Blockbuster Mall. Національний реєстр рекордів, провівши експертне дослідження, підтвердив: Turbo X Spot — найбільший скейт-парк і ролердром в Україні. Приходьте насолоджуватися новим рівнем відпочинку на 1810 квадратних метрах вже сьогодні! До ваших послуг — катання на роликах, скейтах, самокатах, BMX-велосипедах, акробатика і джампінг.

Під час заходу відбулися розіграші подарунків від партнерів — JYSK Ukraine, Turbo X Spot, Tony Perotti, Attribute, «Епіцентр К», BROCARD Ukraine, «Будинок іграшок», Yves Rocher Ukraine, SOVA та SPORT LIFE. Зарядитися енергією, приєднатися до важливих зборів та отримати відмінний презент — рецепт ідеального Геловіну від Blockbuster Mall.

Перезапуск Blockbuster Mall триває, отже — на гостей чекає ще багато івентів і відкриттів. Слідкуйте за анонсами — торгово-розважальний центр готовий дивувати.