Тексти
Новини Кейси

БФК Gulliver забезпечив повну автономність об’єкта у разі блекауту

Багатофункціональний комплекс Gulliver забезпечив повну автономність об’єкта у разі блекауту за рахунок резервного живлення. Таким чином, ТРЦ і бізнес-центр продовжують працювати безперебійно.

Світло
Комплекс забезпечений 2,2 мегаватами потужності, які рівномірно подаються від чотирьох окремих генераторів. Це диверсифікує ризики і практично унеможливлює повне знеструмлення комплексу.На сьогодні у разі відсутності світла до офісів бізнес-центру та магазинів ТРЦ подається електропостачання, освітлені зони загального користування, працюють ліфти та частина ескалаторів. Зарезервований гарантований незнижувальний резерв палива в обсязі 90 тонн, що зберігається у резервуарах постачальника та доставляється у БФК за потребою.Тепло
Система опалення у БФК представлена власними котельнями, які у тому числі під’єднані до живлення від дизельних генераторів. Таким чином, подача теплоносія до приміщень є автономною.

Вода
Резервуари заповнили технічною водою на понад півмільйона літрів, щоб забезпечити першочергові потреби комплексу. Цього об’єму вистачить на приблизно 10 днів розумної експлуатації комплексу.Інтернет
Комплекс співпрацює з низкою провайдерів, обладнання яких розміщене у комутаційних кімнатах на території об’єкта та під’єднане до резервного живлення. Таким чином, вдалося забезпечити стабільний доступ до мережі у ТРЦ та бізнес-центрі.


Безпека
У разі повітряної тривоги відвідувачі та працівники ТРЦ можуть скористатися безпековою зоною на паркінгу P-1. Укриття обладнали необхідною кількістю місць для сидіння, питною водою, аптечкою та телевізором. Також food-орендарі пригощають гарячими напоями та снеками.

Для резидентів бізнес-центру відведено укриття у паркінгу P-3. У цій зоні облаштована необхідна кількість робочих місць, місця для сидіння, забезпечений безперебійний доступ до wi-fi, організоване виїзне кафе з гарячими напоями, снеками, а також, звичайно, є питна вода та аптечка. Тобто є все необхідне для повноцінної роботи. Серед додаткових сервісів укриття для орендарів БЦ Gulliver: є настільний футбол, сервіс буккросингу та душові кабіни з гарячою водою. До слова, безпекові зони, у тому числі підключені до живлення від генераторів на випадок знеструмлення комплексу.