Тексти
Новини

Три відкриття від NAI Ukraine

Від NAI Ukraine заплановано три відкриття!


Haier у Blockbuster Mall

Haier – найбільший виробник побутової техніки, який існує на ринку вже понад 30 років. Багато авторитетних джерел (таких, як Euromonitor International Limited) назвали компанію брендом №1 у своїй ніші. Секрет Haier – прагнення до поліпшення життя сучасної людини. Постійний рух вперед і унікальні технології зробили бренд популярним у мільйонів покупців.
Відкриття магазину у Blockbuster Mall відбудеться завдяки плідній роботі брокерів NAI Ukraine.

Original Marines UA у Lavina Mall

Original Marines – італійський бренд дитячого одягу для активних модників і модниць, від народження і до 14 років. Різнокольорові мультяшні принти, яскраві кольори, вічна класика, і висока якість виробів – все це приваблює багатьох покупців, роблячи їх прихильниками бренду.
Original Marines був заснований в 1983 році, і на сьогодні нараховує близько 1200 магазинів більш ніж у 40 країнах світу.

Novodom у Blockbuster Mall

Novodom – інтернет-магазин товарів для дому, який є офіційним дистриб’ютором європейських брендів LEIFHEIT, SOEHNLE та KELA (Німеччина), SPIRELLA (Швейцарія), BISK (Польша). Тут ви знайдете товари для зберігання, прибирання, для ванної кімнати, кухні, саду та багато іншого.
Перевагами магазину є онлайн доступ до бази складу та 3 офлайн-магазини в Києві, постійна наявність популярних товарів та сертифікати якості на всю продукцію.

Всі три магазини відкриються завдяки плідній роботі брокерів NAI Ukraine.


Довідка
NAI Ukraine – українське представництво мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить до ТОП-3 світових брендів на ринку нерухомості, одного з найбільших глобальних брокерів, який представлено у 55 країнах, 400+ офісах із 7000+ працівників.

Під управлінням компанії перебуває понад 38 млн кв. м, а її річний обіг становить $45 млрд. NAI Global є дочірньою структурою компанії C-III Capital Partners. Це один із найбільших гравців на американському ринку інвестицій в нерухомість, що розпоряджається понад $150 млрд.
NAI Ukraine - це понад 100 об'єктів, введених в експлуатацію в Україні, Молдові, Грузії.
3 000 000 кв. м зданих в оренду площ.
Понад 700 консалтингових проєктів.
Більше 20 міжнародних премій у галузі нерухомості.