Тексти
Новини

Як відновлювати сили сьогодні: Ілля Полудьонний проведе відкриту лекцію у ТРЦ Gulliver

12 травня о 18:30 у торгово-розважальному центрі Gulliver відбудеться лекція «Як відновлювати сили сьогодні та чому це важливо» від психолога, гештальт-терапевта Іллі Полудьонного.

Вхід безоплатний за умови попередньої реєстрації. Лекція відбудеться на 4-му поверсі ТРЦ у просторі лекторію.

В рамках практичної лекції психолог розповість про фази травматичного досвіду, такі розповсюджені явища як вигорання та виснаження, особливо враховуючи складні емоційні умови, в яких опинився кожен українець, та про пошуки практичних рішень, які допоможуть відновити сили.

«Лекція буде особливо актуальною для тих, кому важливо розуміти, що відбувається з психікою під час повномасштабної війни і визначити для себе, що робити далі з психологічної точки зору», – розповідає Ілля Полудьонний.

Про спікера. Ілля Полудьонний – психолог, гештальт-терапевт, співзасновник сервісу онлайн-психотерапії TreatField.com, співавтор популярного українського подкасту про психологію «Простими словами».

Майстер-клас відбудеться у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.