Тексти
Новини

Milk Bar TSUM: нове культове місце


Milk Bar TSUM – це третій заклад Milk Bar у Києві, формат якого вже встиг стати неповторним і культовим. Ресторан розташовано на 7-му поверсі Центрального універмагу, і це найбільший Milk Bar, який має розширене меню й простору зелену терасу з краєвидом на Хрещатик.Меню нового Milk Bar відрізняється від меню існуючих ресторанів сім’ї. Головне блюдо, заради якого варто прийти в Milk Bar TSUM – піца! Під керівництвом бренд-шефа мережі, Айзека Корреа, тут готують 8 видів неаполітанської піци в американському стилі. Обов'язково варто спробувати піцу Over Cheesy з сиром і броколі, Fig&Pig з інжиром, помідорний салат і Кі Лайм з соусом із маракуйї, які готують і подають лише тут.


Десерти можна замовити з собою або продегустувати на літній терасі під час бранчу в компанії улюблених коктейлів з Dogs&Tails.

У дизайні нового Milk Bar збережені основні впізнавані елементи стилю та фірмовий блакитний колір. У закладі встановлені відкриті зони кухні, цех по приготуванню піци, великий бар і кондитерська вітрина. Біля входу гостей зустрічає величезне блакитне дерево – творіння рук талановитого декоратора з Одеси – Ані Бахонько.


За дизайн нового ресторану, як і попереднього, відповідав Денис Беленко. Головним завданням було вдихнути в проект, якому вже майже 7 років, нове життя, зробити його більш сучасним і функціональним, але при цьому зберегти неповторну атмосферу першого Milk Bar на Шота Руставелі.


Milk Bar TSUM чекає всіх гостей щодня з 10:00 до 23:00.