Тексти
Новини

В ТРЦ Blockbuster Mall нові відкриття


Київ, 25 серпня, 2020 р. –  компанія Colliers International завершила оформлення угод з відкриття нових магазинів в ТРЦ Blockbuster Mall, серед яких «Будинок Іграшок», Nike, Gepur, «Ювелірна Карта».

Відкриття відбудуться вже восени 2020 року.

«Будинок Iграшок» - найбільша українська мережа магазинів іграшок. 29й магазин в місті Києві та 65й в Україні, загальною площею 850 м², буде розташований на другому поверсі ТРЦ біля сімейного центру розваг Galaxy.

Галерею спортивних товарів на другому поверсі Blockbuster Mall доповнить один із найвідоміших брендів у світі, американська компанія, виробник спортивних товарів – Nike, загальною площею 403 м².

До пулу орендарів ТРЦ Blockbuster Mall також приєднається один з лідерів fast-fashion сегменту в Україні - компанія Gepur. Виробник жіночого одягу вийшов на український ринок у 2010 році в форматі онлайн та протягом останніх п’яти років активно розвивається в рамках ТРЦ. Магазин нової концепції, яка поєднала в собі усі переваги online та offline, загальною площею 189 м², буде розташований на першому поверсі ТРЦ Blokbuster Mall.  

До галереї прикрас приєднається «Ювелірна Карта» загальною площею 37 м². Це одна з найстаріших мереж ювелірних магазинів в Україні, що працює на ринку вже більше 14 років. На сьогодні компанія має 8 фірмових магазинів в Києві і 12 в регіонах України.

Довідка. ТРЦ Blockbuster Mall – справжній блокбастер серед об’єктів торговельної нерухомості на ринку України. Орендна площа проєкту після запуску 1ї черги та 2ї черги складатиме близько 160 000 м². Відкриття 1ї черги відбулося 20 листопада 2019 р. Якірними орендарями є супермаркет «Сільпо», площею понад 8 000 м², який на сьогодні є найбільшим супермаркетом України, та сімейний парк розваг «Галактика», формат якого складає 10 000 м².

Colliers International – світовий лідер з надання послуг у сфері нерухомості з більш ніж 18 000 співробітників, які працюють в 68 країнах світу. Colliers надає повний спектр послуг в області комерційної нерухомості орендарям, власникам нерухомості та інвесторам, в тому числі консалтингові та брокерські послуги при оренді та продажу офісних, торгових й складських приміщень, консалтингові послуги в області готельної нерухомості, послуги корпоративним клієнтам, послуги з оцінки об'єктів нерухомості, а також з інвестиційного консалтингу та продажу.