Тексти
Новини

Поєднання комфорту та спортивної елегантності: у ТРЦ «Мегамолл» відкрився магазин бренду «U.S. Polo Assn»

Оновлений «Мегамолл» (Вінниця) не припиняє дивувати різноманітністю брендів на одній площі. Нещодавно тут відкрився знаменитий і модний американський бренд з віковою історією -«U.S. Polo Assn».


Бренд випускає модний одяг для чоловіків і жінок: блузи, джинсовий та спортивний одяг, одяг в стилі casual, речі зі шкіри, аксесуари, а також має власну парфумерну лінію.


Напередодні нового навчального року у «U.S. Polo Assn» саме час оновити стильний одяг та взуття для дітей різного віку. Тут представлений широкий асортимент повсякденного одягу та шкільної форми.

Дизайн і фірмовий стиль «U.S. Polo Assn» побудований на класиці, лаконічності, елегантності і простих силуетах. Тому речі марки універсальні, прекрасно підходять для базового гардеробу і можуть залишатися актуальними не один сезон.
Також серед особливостей бренду можна відзначити багатий модельний ряд, різноманітність фактур і принтів (від класичної смужки або клітинки до графічного малюнка).


«U.S. Polo Assn» - це офіційний бренд Американської асоціації Polo, яка функціонує з 1980 року. У асортименті одяг і аксесуари дуже нагадують те, як виглядають гравці поло: сорочки, светри, блузи, спортивні куртки і штани «чінос». Це ідеальне поєднання комфорту і спортивної елегантності!


Довідка
ТРЦ «Мегамолл» - це масштабна трьохрівнева споруда з відмінним плануванням - все для комфорту відвідувачів.
150 магазинів.
Загальна площа 67 000 кв. м.
Торговельна площа 41 000 кв. м.
Середньомісячна відвідуваність 450 000 осіб.
Free-parking на 800 машиномісць.
Серед головних активностей – найбільші у Вінниці льодова та роликова арени.