Тексти
Новини

На «Даринку» відкрився новий фуд-оператор - Lviv Croissants


До орендарів столичного маркет-моллу «Даринок» додалася пекарня національної мережі Lviv Croissants. Торгова точка розмістилася на 1 поверсі біля 6 входу й займає площу 142, 7 кв. м.

Lviv Croissants на «Даринку» – перший заклад бренду на Лісовому масиві. Менеджмент упевнений: імідж одного кафе – це імідж усієї мережі, тому уважно ставиться до свого дизайну, стилю, якості страв і рівня обслуговування на кожній локації. Хоча всі торгові точки пов'язані спільним брендбуком, але кожна має свої маленькі особливості. Зокрема, квіти, розташування меблів, дзеркала, слогани.

Асортимент Lviv Croissants налічує 16 фірмових сендвіч-круасанів, 9 солодких круасанів, більше 19 видів різних інгредієнтів, що дозволяє скласти власне поєднання за індивідуальними смаковими побажанням. Щомісяця в пекарні презентують нові смаки випічки. У меню представлені також понад 40 видів холодних і гарячих напоїв. Посадкова зона передбачена для 55 гостей.Lviv Croissants на «Даринку» – вже 25-та торгова точка бренду в столиці. Усього українська мережа об'єднує 113 кафе в 43 містах України. Тільки за 2019 рік фуд-оператор відкрив 32 пекарні, прийняв понад 7,7 млн ​​гостей, спік 7,9 млн круасанів і приготував 5,2 млн горняток кави.

«Ми маємо багато шанувальників по всій Україні і в Києві зокрема, – говорить засновник мережі Андрій Галицький. – Нам важливо, щоб кожен киянин мав можливість поблизу свого дому, роботи, місця навчання або відпочинку отримати задоволення від споживання справжнього львівського круасану, відчути аромат запашної кави й львівської атмосфери. Даний район Києва до цього часу не мав такої можливості, тому ми із задоволенням виправили цю ситуацію».


«Ми завжди з особливою цікавістю співпрацюємо з українськими брендами, – говорить Тетяна Дадочкіна, директор з маркетингу City Capital Group. –  Відкриття пекарні Lviv Croissants – не тільки продовження цієї хорошої традиції, але й якісне розширення пропозицій від фуд-операторів, які доступні гостям Даринку».

Довідка
Маркет-молл «Даринок – унікальний торговий об'єкт, який представляє собою симбіоз сучасного торгового центру й традиційного ринку. Кількість орендарів – 3,5 тис. суб'єктів. На площі: 68 000 кв. м розташовані зали одягу, аксесуарів та взуття, весільна галерея, 2 поверхи меблів і зона дитячих товарів, найбільший у Києві сектор виробів зі шкіри та хутра. До послуг відвідувачів: розвинена інфраструктура: кафе, банківські відділення, пункти обміну валют, майстерні по ремонту одягу, взуття, ювелірних виробів, хімчистка, ігровий майданчик для дітей і безкоштовна парковка на 1 600 машиномісць.