Тексти
Новини

Підсумки нового року: що змінилось у tenant mix Lavina Mall

1 грудня київський Lavina Mall відзначив третій день народження. З цієї нагоди у ТРЦ провели дві вечірки: для гостей і для партнерів. Malls Club відвідав ділову вечірку. Переповідаємо найцікавіші b2b факти про Lavina Mall з виступів Вагіфа Алієва, засновника Mandarin Plaza Group, і Віталія Бойка, CEO і засновника NAI Ukraine.

У 2019-му Lavina Mall досяг майже 100% заповненості брендами. Серед найбільш знакових відкриттів року — магазин польского бренду Sinsay (2500 кв.м) у новому форматі: з колекціями дитячого одягу і товарів для дому, магазин турецького бренду DeFacto (1100 кв.м), двоповерховий універмаг українських дизайнерів «Всі Свої» (1064 кв.м), перший універмаг мережі у складі ТРЦ. Другий відкриють у Blockbuster Mall.


До кінця 2019 року в Lavina Mall на повну силу запрацює новий фудхол (не плутати з фудкортом біля Galaxy парку). Фудхол знаходиться на другому поверсі, поряд з головним входом у ТРЦ і магазином Sportmaster. Серед операторів, з якими вже підписали договори, — ресторан Діми Борисова «Філадельфія» і сімейний італійський ресторан «Сицилія» з фермерськими продуктами. Загальна площа ресторанної зони складе 1787 кв.м. Під гостьову зону зі сценою, столами і панорамними вікнами відведено 946 кв.м. У Lavina Mall обіцяють: за духом і стилем фудхол не матиме нічого спільного з фастфудом, він буде про високу ресторанну культуру.


У Lavina Mall буде друга черга, у ній зосередиться сервісна складова. Наразі відомо, що там діятиме коворкінг. Щодо інших орендарів — девелопер інформацію не розголошує.

image
Фото: прес-служба NAI Ukraine
image
Фото: прес-служба NAI Ukraine
image
Фото: прес-служба NAI Ukraine

Lavina Mall
— це:

  • учасник одного з найбільших торгових кластерів Європи площею 300 тисяч кв.м, до якого входять найбільший ТРЦ у країні (200 тисяч кв.м), другий у світі за розміром DYI (85 тисяч кв.м), найуспішніший гіпермаркет «Епіцентр» у мережі, і найуспішніший гіпермаркет «Ашан» у мережі;
  • найбільший критий парк розваг у Східній Європі площею 24 тисячі кв.м;
  • найбільший кінотеатр у країні — 13 залів;
  • найбільший вибір модних брендів в Україні — понад 400;
  • найбільш відвідуваний ТРЦ в Україні — 1,5 млн осіб на місяць.