Тексти
Кейси

Світлові парки – технологія та естетика майбутнього

Європейський лідер в сфері святкового освітлення, компанія MK ILLUMINATION (Україна) розповідає про новий унікальний проєкт Світлових парків, що зараз набуває популярності у всьому світі та є відносно новим позитивним трендом, допоки не втіленим вітчизняними профі зі сфери ландшафтного дизайну, декору, світлового оформлення.


Початок 2020 року приніс безповоротні зміни в наше життя - масковий режим, дезінфекція рук, обмеження відвідування різних закладів. Карантин змусив нас діяти і думати по-іншому. Ми стали приділяти більше часу сім'ї, покупки перейшли в онлайн формат, навчання і робота «на віддаленні». А прогулянки перейшли з торгових центрів і ресторанів на відкриті майданчики - в парки, в ліс, на набережні. Популяризація відкритих просторів підштовхнула головний офіс MK ILLUMINATION до ідеї відкрити новий напрямок в своїй роботі - Світлові парки.


Восени 2020 року у місті Інсбрук (Австрія) було відкрито перші 2 світлових парки - виставки ілюмінаційних фігур. Проєкт було названо LUMAGICA.
LUMAGICA - це пішохідна екскурсія чарівним лісом, наповненим чудовими скульптурами тварин і святковою прикрасою, освітленим 500 000 вогнями світлодіодів, завдяки яким ландшафт перетворювався на променисту фантазію, що радувала гостей будь-якого віку.
На даний момент вже реалізовано майже 20 таких проєктів у світі, але, на жаль, в Україні поки такого немає.


Дані роботи є колабораціями або власними проєктами MK ILLUMINATION. Вхід в такий парк платний. Якщо говорити коротко про Світловий парк як про бізнес, то принцип його, за вже реалізованими західними схемами, такий - Парк розташовується просто неба (це може бути дійсно парк, частина лісу, зона відпочинку тощо), на території з огорожею. Територію безкоштовно надає місто або приватний власник, забезпечує простір персоналом, пропускною системою, охороною, туалетом та іншими необхідними речами (зазвичай все це вже є на подібних територіях). Натомість MK забезпечує наповнення території світловими фігурами і прикрасою. Отриманий дохід від продажу квитків ділять за домовленістю.


Створення такого парку дає поштовх для розвитку в даній місцевості малого бізнесу - біля парку відразу ж відкриваються різноманітні кав'ярні, фастфуд корти, сувенірні лавки, з`являється інфраструктура. Підвищується впізнаваність і привабливість локації серед жителів і гостей міста.


Ідеальний майданчик для такого парку - вже працюючі заклади, які закриті в зимовий період або ж функціонують в скороченому режимі: це різноманітні бази відпочинку, приватні парки відпочинку, приватні пляжі, готелі і пансіонати з власною територією, великі торговельні, мистецькі та бізнес комплекси з чималою прилеглою територією у власності тощо.


На даний момент ми шукаємо партнера для реалізації такого проекту в Україні, у нас є досвід роботи в цьому напрямку від наших європейських і американських колег. Якщо у вас є бажання спробувати щось нове в бізнесі, заповнити зимовий період не очікуванням тепла, а активною роботою - можете вільно телефонувати і писати нам, і ми разом зробимо найкращу світлову казку, яка залишиться в серці ваших гостей, клієнтів, відвідувачів назавжди.

www.mk-illumination.ua

Довідка

MK ILLUMINATION (Україна) – європейський лідер в сфері святкового освітлення та декорування приміщень.
Ми орієнтуємося на світовий досвід і адаптуємо його для українського ринку в сферах B2B і B2C. Компанія пропонує унікальні проекти по прикрашанню міст, святкового оформлення торгових точок, ресторанів і готелів, декоративного освітлення фасадів та інтер’єрів приватних будинків.
Наша команда закынчує весь процес: генерація ідеї, художнє наповнення, виробництво, розробка мобільного застосування для управління освітленням, монтаж на локації будь-якої складності і сервісне обслуговування.
Принципи компанії непохитні: використовувати тільки високоякісні освітлювальні прилади; виходити з потреб клієнтів; створювати досконалі по дизайну проекти.