Тексти
Новини

Дослідження локального ринку для оцінки доцільності релокації та розвитку мережі від UTG

У період нестабільності та невизначеності у всіх операторів на ринку комерційної
нерухомості України виникає маса проблем і питань, що стосуються можливостей для виживання бізнесу в умовах, що склалися.

Тому компанія UTG, маючи понад 25 років успішного досвіду роботи, пропонує комплекс аналітичних робіт та проводить індивідуальні онлайн-консультації з найбільш актуальних напрямків. Серед них: оцінка конкурентних загроз, дослідження локального ринку нерухомості, дослідження портрета покупця/цільової аудиторії та споживчих уподобань, оцінка комерційного потенціалу магазину/ділянки, порівняння альтернативних майданчиків та вибір найкращої.

Зокрема, аналітики компанії виконають оцінку комерційного потенціалу магазину чи ділянки, а також порівняють альтернативні майданчики та дадуть експертні рекомендації для вибору найкращої локації. При цьому вивчаються та прораховуються sensus найближчого оточення, перспективи змін містобудівної документації, магістральної. вуличної мережі, аналіз обмежень, зручність доступу на громадському транспорті, інтенсивність автомобільних, транспортних та пішохідних потоків, зони охоплення для потенційних відвідувачів (catchment area) та проводиться моделювання чисельності населення, дається прогноз потенційної відвідуваності об'єкта, оцінка затребуваного обсягу торгових площ та місць для паркування.

При оцінці конкурентних загроз та дослідженні локального ринку нерухомості,
аналітики компанії UTG враховують діючі торгові центри, ринки, об'єкти street-retail, торгові коридори, представлені та перспективні бренди, актуальні комерційні умови (MIN фіксовані ставки оренди, % РТО, МП, OPEX) для операторів різних форматів, дефіцит неохопленого попиту і потенціал торгових площ та кількісті угод купівлі-продажу нерухомості. Ще одним не менш важливим для рітейлу є дослідження портрета покупця/цільової аудиторії. Тому фахівці UTG на замовлення компаній виконають аналіз характеристик домогосподарств, динаміку населення, статево-вікову структуру, склад сім'ї/кількість дітей, структуру сукупних доходів, структуру витрат за товарними групами, виявляють сфери стратегічних можливостей для нових і вже існуючих товарів, послуг, торгових марок. Або за потреби проведуть дослідження споживчих переваг, за результатами якого будуть дані вичерпні відповіді на такі питання: найбільш відвідувані об'єкти, затребувані товарні групи (переважні та відсутні), оператори розваг, заклади громадського харчування, бренди одягу та взуття, спортивних товарів, інших послуг, комфортне цінове позиціонування для торгової марки, дослідження рівня задоволеності споживачів, гідності та недоліки сприйняття бренду, що будується/діючого торговельного об'єкта.

Для запиту щодо аналітичних робіт та індивідуальних онлайн-консультацій
звертатись до Костянтина Олійника за номером: +38 (067) 215 35 15