Тексти
Новини Кейси

Понад 13 мільйонів людей відвідали ТРЦ Respublika Park у Києві протягом 2023 року.

В 2023 році понад 13 мільйонів людей відвідали супер-регіональний ТРЦ Respublika Park, який став справжнім центром подій для киян та гостей столиці, поєднавши унікальні можливості шопінгу та розваг для дозвілля і незабутніх вражень відвідувачів. Протягом 2023 року у Respublika Park відбувся справжній марафон відкриттів, а в грудні ТРЦ визнали найкращим великим ТРЦ у містах - мільйонниках України.
«2023 рік ще раз довів нам всім істину: разом - ми сила! Цього року наша команда не словом, а ділом довела, що успіх - це результат кропіткої, щоденної роботи, а також чесної і відкритої комунікації з партнерами. Цей рік ми закінчуємо з такими результатами.

На сьогодні у ТРЦ Respublika Park працює 289 оператора, із них більше 50 відкрилися у 2023 році, серед них: перші магазини в Україні польських фешн рітейлерів Ochnik та Half Price, магазини відомих міжнародних брендів - Calvin Klein Underwear, МANGO, UGG, Dyson & Kitchen Aid, Orsay, також відновив роботу H&M. Відкрилися магазини відомих українських брендів: Сher 17, Marsego, Harvest, by Nino Shop, Сabanchi.com, Авіація Галичини, Encore, Sister`s Aroma, Zarina, мультибрендовий магазин дитячого одягу Kim Kids, фірмовий магазин товарів для рукоділля Monpacie. Також розширився набір орендарів в категорії товарів для дому, відкрився фірмовий магазин меблів Константа, Mood та магазин текстилю Mirson, а також перший фірмовий магазин off-line унікального бренду електроніки Click та магазини товарів краси і догляду Prostor, Eva Beauty, Blisk, Ksuu Store, магазин нішевої парфумерії Aromateque. Крім того, в ТРЦ відкрилися нові ресторани та кафе: Grill Pub, Itis cafe, Євразія, Greek House. Відбулися відкриття нових сервісів: Автомийка та Detailing studio Status, відділення Нова пошта, Авто шоурум 4 Колеса», - розповіла Олена Яценко - Комерційний директор ТРЦ Respublika Park.
В квітні в ТРЦ Respublika Park відбулася особлива, довгоочікувана подія. Разом з партнером – відомою міжнародною латвійською компанією Aerodium було пройдено великий шлях та досягнуто мету - відкрито в Україні найбільшу аеродинамічну трубу Aerodium Kyiv, новий атракціон для дозвілля та спорту, що претендує стати олімпійським. За рік відвідувачі купили 55 тис. хвилин польотів, а сертифікат на політ став найбажанішим подарунком на день народження.
Три рекорди України, встановлені цього року ТРЦ Respublika Park – найбільша аеротруба, найбільша 3D інсталяція Петриківського розпису та наймасовіший танцювальний флешмоб. Також, ТРЦ Respublika Park отримав престижну нагороду RAU Awards 2023 - "Кращий великий ТРЦ в містах-мільйонниках". Трафік ТРЦ також бив рекорди, саме в день народження ТРЦ, 12 листопада був зафіксований найбільший показник - 124 351 відвідувачів.
У парку розваг Neopolis також зафіксували рекордний трафік у жовтні – 78 500 клієнтів. Парк розваг Neopolis продемонстрував рекорди відвідування не тільки в офлайні, а й в онлайні, отримуючи мільйонні перегляди у Тік-Ток. Саме в Neopolis відбувся перший Тік-Ток фестиваль у Києві, який виявився одним із наймасштабніших заходів у місті.
“Пишаємося, що ТРЦ Respublika Park став невід’ємною частиною життя міста. За рік у нас відбулося багато значимих подій, попри всі складнощі наша команда наполегливо працювала і досягала поставлених цілей. Ми вдячні партнерам за їх вибір - відкрити свої бізнеси саме в нашому ТРЦ, разом ми зробили найкращу пропозицію в місті для шопінгу та дозвілля.

В цьому році ми провели понад 50 івентів в ТРЦ разом із відомими українськими зірками, щиро вдячні артистам, партнерам та відвідувачам за спільні потужні благодійні проекти для підтримки наших захисників, допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми та допомоги на лікування хворих діток. Для майже 4000 соціально незахищених дітей парк розваг Neopolis подарував незабутні моменти в рамках благодійних програм.

Особливо вдячні фандрайзинговим платформам Національний банк України, United24 та БФ Таблеточки, НДСЛ Охматдит, БФ «Україна-ЄС. Розвиток та Реконструкція» за реалізацію сумісних благодійних ініціатив. ТРЦ Respublika Park перерахував понад 27 мільйонів гривень на благодійність. Безмежно дякуємо ЗСУ за захист нашої країни. Працюємо і допомагаємо, робимо все заради Перемоги України.

ТРЦ Respublika Park і парк розваг Neopolis продовжують впроваджувати нові стандарти у сфері торгівлі та дозвілля, займаючи лідерські позиції на ринку торгово-розважальних центрів. У планах ТРЦ на 2024 рік - ставка на успіх, ще більше магазинів, нові формати та незабутні враження. Все буде Україна!» - зазначила Генеральний директор ТРЦ Respublika Park, Юлія Щаслива.

Довідка. Respublika Park – супер-регіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальною площею 300 000 кв.м. Власником ТРЦ є австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, яка була створена у Відні в 2013 році та спеціалізується на сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк активно працює на ринках нерухомості в Центральній та Східній Європі. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.