Тексти
Новини

29 квітня у найбільшому торгівельно розважальному центрі Європи «Respublika park» відбулося відкриття наубільшої аеротруби в Україні - AERODIUM KYIV.

АERODIUM TECHNOLOGIES - це Латвійська компанія, яка спеціалізується на проєктуванні високотехнологічних аеротруб по всьому світу та приймає участь в найрізноманітніших шоу та фестивалях. Наразі AERODIUM задіяний у більше ніж 100 проєктах в 46 країнах світу.

Захід відкривали одні з найкращих флаєрів світу — спортсмени з Великої Британії, Латвії, Бразилії, Польщі та України, які літали на максимальних швидкостях, та показали, що таке спорт майбутнього. Також на заході були присутні - творець та засновник компанії Аеродіум Іварс Бейтанс, керуючий ТРЦ Respublika Park Олексій Сав’як та посол Латвії Ілґварс Клава. Не обійшлося й без визначних подій, адже будо встановлено рекорд Найбільшої аеротруби в Україні.
Відкриття аеротруби також розділило благодійну мету разом з United 24, відвідувачі та гості заходу могли задонатити за QR кодом, що висів поруч з прапорами України та Латвії.

Наразі українська компанія AERODIUM KYIV є партнером та донором фандрайзингової платформи United24, саме в день заходу компанія AERODIUM KYIV починає та продовжує благодійний збір на відбудову України, зібрані кошти підуть на відбудову житлових будинків в Київської області, для сімей з дітьми, які постраждали від війни.

Вже в перші дні війни, 28 лютого 2022 року, Aerodium пожертвував 10 тисяч євро на потреби української армії. А невдовзі в рамках благодійної кампанії спільно з Sigulda Adventures було зібрано кошти та організовано конвой з продуктами та товарами першої необхідності, для захисників Сєвєродонецька, сімей з дітьми, що постраждали під час воєнних дій.

«Сьогодні міжнародна компанія Aerodium з вірою у перемогу України відкриває нову найбільшу найсучаснішу аеротрубу! Діти ростуть та бачать війну навколо себе, тому ми маємо зробити все можливе, щоб їхнє дитинство було щасливим навіть за таких умов. Кожна закордонна компанія, яка заходить на український ринок зі своїм продуктом, демонструє решті світу, що вірить в Перемогу України та надихає інвесторів робити те саме», — коментує власник компанії AERODIUM TECHNOLOGIES Іварс Бейтанс.
Неймовірні емоції разом з шоу польотами в трубі, на головній сцені дарували запрошені артисти, такі як: М’ята, Люся Кава, Нікіта Кісельов, Diana Gloster, Uliana Royce, Enleo, LAUD, DEMCHUK та KOLA, хедлайнером програми став гурт ТНМК.
Серед глядачів та відвідувачів ТРЦ було розіграно квитки на безкоштовній політ в трубі.

Партнерами заходу стали: UK Energy Drink, Neopolis, Itis cafe.
Дивитися відео-огляд відкриття