Тексти
Новини

Тераса talk з Аланом Бадоєвим: у ТРЦ Gulliver стартував новий open air проєкт

22 травня на терасі торгово-розважального центру Gulliver стартував проєкт Тераса talk – формат паблік-току з лідерами думок на актуальні теми. Перший захід сезону був присвячений обговоренню теми кіно із зірковим спікером – режисером і продюсером Аланом Бадоєвим.
Алан Бадоєв відверто поділився досвідом переходу з кліпмейкінгу до режисури кіно, розказав про улюблені фільми та де знаходить натхнення.
Також режисер розповів про головну складність роботи на документальним фільмом «Довга доба».
Крім того, режисер поділився планами на найближче майбутнє, зокрема, що цікавого команда запланувала на вересень.
«Я переконаний, що це буде дуже важливо для кожного з нас. Це історія – для всіх: дітей і дорослих. Це те, що зараз просто необхідне для підтримання нашого духу, для визначення, хто ми і в чому наша сила. Відповідь на питання: що є в нас таке, чого немає ніде. Там буде все: комедія, фентезі, драма, трагедія і, навіть, екшн. Більше нічого не можу сказати», – додав Алан Бадоєв.
ТРЦ Gulliver протягом теплого сезону запрошує на зустрічі на терасі для обговорення найцікавіших тем з топами сфер: український YouTube, TikTok, спорт та гумор, театр та музика і не тільки. На гостей чекає живе спілкування з лідерами індустрій, панорамний краєвид у самому серці столиці, затишна атмосфера. Вхід вільний за умови реєстрації на сайті. Слідкуйте за анонсами на сторінці Instagram ТРЦ.
Медіапартнер проєкту – ТиКиїв. ⠀