Тексти
Новини

У рівненському ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» почали комунікацію з клієнтами з порушеннями слуху

Ще з 2019 року команда торговельного центру визнала  корпоративно-соціальну відповідальність невід’ємною частиною діяльності компанії  і вже втілила ряд проєктів, що суттєво покращили інклюзивність торгового центру та площі біля нього. 


Але досконалості немає меж – з 30 липня у ТРЦ розпочали співпрацю з  Українським товариством глухих. 
В Рівному понад 400 людей з порушеннями слуху, тож використання в повсякденному житті засобів, що допоможуть подолати комунікаційні бар’єри, вкрай необхідне. Відтепер адміністратори торговельного центру можуть спілкуватися з людьми з порушеннями слуху за допомогою застосунку Сервіс УТОГ. Цей застосунок - інноваційне рішення, завдяки якому стає доступним відеозвʼязок з професійним перекладачем жестової мови. 

«Ми розуміємо важливість комфортного перебування  у торговельному центрі, тому постійно працюємо над покращенням інклюзивності ЗЛАТА ПЛАЗА, впроваджуючи сервіси, що дозволять кожній людині рівноправно брати участь у суспільному житті», – наголосив СЕО ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» Олександр Оверчук. 

Команда ТРЦ і надалі працює над покращенням безбар’єрності, щоб клієнти отримували від шопінгу тільки позитивні враження. 

Довідка
ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» - торгово-розважальний центр, загальна площа становить 17 500 кв.м, орендна - 12 600 кв.м.
Основні оператори ТРЦ - McDonald’s, Сільпо, LC Waikiki, Sinsay, Megasport, Brocard, ССС, Будинок іграшок, Chicco, Золотий Вік, Pandora, Prostor, Алло, Люксоптика та інші.