Тексти
Кейси

«Історія зі смаком»: незвичайний бароковий перфоманс у ТРК «Проспект»

Січень у ритейл-сфері – це місяць певного «затишшя». Адже після інтенсивного передріздвяного високого сезону продажів лінія тренду шопінгу та розваг знову починається з нової позначки року. У ТРК «Проспект» вирішили вплинути на звичну експоненту трафіку та емоційної гравітації до торгового центру, забезпечуючи на початку року високий старт.


До того ж кожний концептуальний перформанс розвиває сприйняття ТРЦ як привабливого соціального простору, поза межами ритейл-діяльності.

Сезон розважальних перформансів-2022 у ТРК «Проспект» розпочався в стилі українського бароко. Ця ідея об’єднала гостей, які цікавляться історією України, сучасною українською літературою, хто любить танцювати та спонтанно долучатись до ТРЦ-інтерактиву.


Лідеркою відродження та нової інтерпретації українського бароко є Ганна Гороженко, журналістка, авторка історичних романів та ведуча ютуб-каналу «Обрій подій», а також ініціаторка історично-реконструкторського проєкту «Історія зі смаком». Власне, у ТРК «Проспект» відбувся офлайновий тизер про задум та унікальні відомості, яким був Київ та Гетьманщина. Щоб підтримати і проєкт, і його лідерку, і донести його цінності до широкого загалу українців.


«У перфоманс-стратегії торгових центрів ми авторизуємо цікаві унікальні проєкти, особливо на перетині різних культурних сфер. Запрошуємо інфлуенсерів, моделюємо атмосферу та антураж, щоб максимально відтворити первинну концепцію. Приємно та символічно, що українське бароко стало нашим першим у 2022 році івентом. Серед гостей заходу - історики та вчителі історії Києва, журналісти, публіцисти. Це був формат шляхетного балу з інтелектуальним супроводженням – як та чому колись відбувалось в Україні», - прокоментувала подію Олена Обухівська, директорка з комунікацій Arricano.

Довідка
ТРК «Проспект» - це модний торговельний центр, в якому можна приємно провести час усією сім'єю, з друзями або коханими.
Більше 100 магазинів одягу, взуття, аксесуарів, товарів для дітей і техніки.
Продуктовий гіпермаркет "Ашан", де завжди низькі ціни.
Кафе і ресторани, які пропонують гостям різні кухні світу, - "Сушия", "ЯпонаХата", піцерія "Il Molino", "Noodle Doodle", а також улюблений McDonald's.
Зручна безкоштовна парковка на 1350 паркомісць.
Кінотеатр "Мультиплекс" - 7 залів з 2D і 3D ефектами.
Гіпермаркет "АШАН", загальною площею 11 000 кв.м.