Тексти
Новини

Нові можливості для ритейлу: Watcom.Україна представлятиме в Україні рішення світового лідера In-Store аналітики RetailNext

Watcom.Україна повідомляє, що скоро в Україні будуть доступні кращі передові рішення для ритейлу, завдяки партнерській угоді зі світовим лідером In-Store аналітики RetailNext (США). Йдеться про ексклюзивну дистрибуцію групою компаній Watcom розширеного пакета аналітики RetailNext для магазинів в країнах СНД.


RetailNext — компанія-лідер в області наскрізної комплексної аналітики — аналізує поведінку людей під час шопінгу. Її рішення використовуються в 85 країнах найбільшими компаніями та брендами для підвищення ефективності магазинів і мереж в області аналізу і управління поведінкою людей під час шопінгу.
Автоматизована платформа RetailNext аналізує поведінку людей в магазинах в режимі реального часу, це дозволяє компаніям, які працюють в області ритейлу, швидко приймати рішення щодо впровадження змін, які впливають на продажі.
За останній рік RetailNext продемонструвала стрімке зростання партнерської програми, і наразі у неї понад 50 партнерів-дистриб'юторів по всьому світу. Компанія продовжує розширювати свою міжнародну присутність, покращуючи якість послуг.

«Сьогодні ритейлу вже недостатньо просто рахувати трафік. Він потребує складнішого набору метрик для вимірювання KPI й оптимізації бізнесу. З платформою RetailNext компанія Watcom.Україна зможе запропонувати найбільш передову, якісну, просту в управлінні аналітику, як для вхідного трафіку / відвідуваності, так і для глибокого аналізу з метою оптимізації маркетингу, операційної діяльності та мерчендайзингу всередині магазину.
Ми раді, що в результаті нашої співпраці з RetailNext ритейлери в Україні отримають доступ до найсучасніших технологій у сфері In-store. Світовий досвід показує, що при впровадженні рішень RN виторг ритейлу в сегментах fashion і food зростає в середньому на 7-10%»,коментує подію Ірина Седухіна, керуючий партнер Watcom.Україна.

Довідка
Watcom.Україна — експерт в області оцінки та аналізу потоків відвідувачів. Компанія спеціалізується на підрахунку трафіку, продажів, панелі ключових KPI показників життєдіяльності ТРЦ та ритейлу.
RetailNext — перша вертикальна платформа IoT для роздрібної торгівлі, яка надає аналітику про покупця в форматі електронної комерції для звичайних магазинів, брендів і торгових центрів. Завдяки централізованій платформі SaaS, RetailNext автоматично збирає й аналізує дані про поведінку покупців, надаючи роздрібним продавцям інформацію, що дозволяє поліпшити враження покупців в режимі реального часу.