Тексти
Новини

NAI Ukraine представила ТРЦ Ocean Mall на міжнародній виставці Mapic 2021

30 листопада - 2 грудня 2021 року NAI Ukraine спільно з Mandarin Plaza Group представили ТРЦ Ocean Mall на найбільшій міжнародній виставці та форумі торгової нерухомості – Mapic.


Mapic – це головна подія у світі роздрібної торгівлі, яка об’єднує роздрібних продавців, девелоперів та інвесторів з усього світу. Цього року було дуже приємно повернутися до живих зустрічей після минулорічного онлайн-формату.

Це були 3 дні корисної та результативної роботи на стенді, з понад 60 зустрічами, переговорами та нетворкінгом.

NAI Ukraine бере участь у Mapic щороку, починаючи з 2016 року. Цього року ми, як офіційний брокерський партнер, представили слухачам Mapic новий ТРЦ – Ocean Mall.

Важко ігнорувати унікальність проекту: локація в центрі міста, в районі з високою щільністю населення, оточена новобудовами преміум-класу, з великим транспортним потоком (метро - 40 000+ пасажирів/доба, наземний транспорт - 310 000+ автомобілів/доба).

Окрім презентації проекту Ocean Mall, була ще одна важлива місія компанії – презентувати нашу країну. NAI Ukraine прагне підтримувати міжнародну індустрію нерухомості та привертати увагу до унікальної ситуації в Україні. Цього року все ще складніше через брак аналітичних даних у міжнародному інформаційному просторі та «завдяки» дезінформації з боку країни-агресора.

«Резюмуючи участь на Mapic, можу сказати: іноземні ритейлери з великим інтересом дивляться на проект Ocean Mall як на точку входу на український ринок», – зауважує CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Багато операторів розглядають можливість відкриття власних торгових точок, а інші розглядають можливість продовження франшизи. Перший варіант дає можливість контролювати представлення бренду, а інший зменшує ризик при виході на новий ринок.

«Ocean Mall – це найкраще місце для старту. Можу з упевненістю сказати, що наступного року Ocean Mall представить українським споживачам довгоочікувані світові бренди з Північної Європи, Великобританії, США, Туреччини, Франції та навіть Азії», – коментує пан Бойко.

-----------------------------------------------------------

Також компанія NAI Ukraine нещодавно отримала найвищу відзнаку European Property Awards* у двох категоріях:

·        Award winner - Property Agency / Consultancy Ukraine (вже 4 рік поспіль!)
·        Award winner - Property Agency / Consultancy Website Ukraine (naiukraine.com)


* International Property Awards - нагорода для професіоналів житлової та комерційної нерухомості з усього світу. Вона відзначає найвищий рівень досягнень компаній, що працюють у всіх секторах індустрії нерухомості. Нагороди поділені на регіони, і охоплюють Африку, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Аравію, Канаду, Карибський басейн, Центральну та Південну Америку, Європу, Великобританію та США.

Довідка
NAI Ukraine – українське представництво мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить до ТОП-3 світових брендів на ринку нерухомості, одного з найбільших глобальних брокерів, який представлено у 55 країнах, 400+ офісах із 7000+ працівників.

Під управлінням компанії перебуває понад 38 млн кв. м, а її річний обіг становить $45 млрд. NAI Global є дочірньою структурою компанії C-III Capital Partners. Це один із найбільших гравців на американському ринку інвестицій в нерухомість, що розпоряджається понад $150 млрд.
NAI Ukraine - це понад 100 об'єктів, введених в експлуатацію в Україні, Молдові, Грузії.
3 000 000 кв. м зданих в оренду площ.
Понад 700 консалтингових проєктів.
Більше 20 міжнародних премій у галузі нерухомості.