Тексти
Новини

ТЦ «ОASIS»: локація успіху в кризові часи

За словами керуючого директора Urban Oasis Centre Олексія Дарагана, «ТЦ «ОASIS» - один з небагатьох торгових центрів Києва, який є чудовим прикладом успішного антикризового маркетингу».


Від стадії проєкту і до сьогодні ТЦ «ОASIS» - це синонім унікальності. Розташування над станцією метро Героїв Дніпра, де виходи з метрополітену проходять безпосередньо повз галереї торгового центру. Вигідні пропозиції для орендарів. І незмінна любов відвідувачів.

Тільки за серпень та першу половину вересня 2021 в ТЦ «ОASIS» вже зайняли понад 600 м2 торгової площі відомі брендові та мультибрендові магазини: Arber (150 м2), Mix point (260 м2), Lora (90 м2), Girls Town (50 м2), «Золотий Вік» (50 м2). Окрім цього, готується до відкриття магазин тютюнових виробів «Табакерка» (20 м2).


Фуднапрям теж не пасе задніх. Кав’ярня Coffeelat вже з початку літа бадьорить відвідувачів ТЦ «ОASIS». У вересні відкрився ресторан Rooster Hut (65 м2), очікується відкриття ресторану «Тавукраїна».


Комерційний директор ТЦ «ОASIS» Маргарита Тимофєєва:
«На наступні 2 місяці у нас заплановано відкриття ще п’яти нових магазинів. Ми переконані, що незвичні та складні часи - не привід для відчаю, а радше стимул до пошуку нових шляхів для налагодження взаємовигідного партнерства».

Довідка
ТЦ «ОASIS» (Київ), який почав працювати на початку 2019 року, став ПЕРШИМ в Україні, хто створив для своїх гостей надзручний варіант локації – прямісінько над станцією метро «Героїв Дніпра». Раніше на цьому місці була стихійна торгівля, зараз упорядкований простір робить цей район Києва більш затишним та безпечним.

Urban Oasis Centre – це оазис смаку, вибору, комфорту та доступу до всіх можливих зручностей.
Найширший асортимент товарів щоденного вжитку.
Найзручніша транспортна розв’язка: метро, автобуси та маршрутки, трамвай – усе поруч.
Фудкорт, щоб ваш шопінг мав найсмачніше підкріплення.
Та багато інших переваг, які можна оцінити, лише завітавши в ТЦ «ОASIS».

Кількість відвідувачів складає більше 100 000 чоловік на добу. Це пасажири метро, мешканці району, що використовують галереї ТЦ як перехід, пасажири наземного транспорту, який зупиняється поряд - міських та міжміських автобусів.