Тексти

ТРК «Проспект» дарує кінозал

ТРК «Проспект» розпочав нову кампанію «Давай у кіно», аби приємних спогадів було більше. Торговельний комплекс пропонує пригадати прекрасні моменти життя й створити нові разом із найдорожчими людьми у кінотеатрі MULTIPLEX. Для найвідданіших кіноманів ТРК підготував особливий подарунок, аби ви частіше казали «Давай у кіно!», а мрії стали реальністю.

Упродовж усього квітня кожен може купити квиток на будь-який сеанс у MULTIPLEX у ТРК «Проспект», зареєструвати його на офіційній сторінці торговельного комплексу в інстаграм та автоматично стати учасником грандіозного розіграшу сертифікату на оренду кінозалу.

Відсвяткувати День народження разом із друзями та переглянути кінопрем’єру лише з найріднішими, створити незабутній романтичний сюрприз для коханої людини і лише вдвох дивитися улюблену кінострічку, зустрітися з однокласниками, яких не бачив уже 20 років, і разом обговорювати побачене, подарувати приємний кіновечір батькам або ж бабусі й дідусю – усі ці плани вже цієї весни реалізує ТРК «Проспект».

«Ми підготували цікавий та унікальний подарунок, який до цього не презентував жоден ТРК, – сертифікат на оренду кінозалу. Ми впевнені, що провести час у великій компанії найдорожчих людей або ж влаштувати побачення у кінотеатрі – це одне із заповітних бажань наших відвідувачів, і торговельний комплекс «Проспект» із задоволенням реалізує його. Надихайтесь, мрійте, живіть сьогодні разом с ТРК «Проспект», не відкладаючи мрії та бажання на потім!»,– прокоментувала проєкт директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.

На переможця чекає затишний зал лаунж на 54 місця із пуфами та зручними кріслами-реглайнерами для повного відпочинку та занурення у світ кіно. Щасливчик зможе обрати будь-який сеанс фільму з поточного прокату та запросити понад 50 друзів для перегляду кінострічки. Або ж навіть подивитися атмосферне відео з сімейного архіву на великому екрані у компанії найдорожчих людей.

Розіграш поширюється виключно на квитки придбані на квітневі сеанси від MULTIPLEX у ТРК «Проспект» (Київ вул. Гната Хоткевича, 1В, поруч з м.Чернігівська). Переможця визначать 1 травня в офіційному акаунті ТРК «Проспект» в Instagram.

Давай у кіно! Нехай приємних спогадів буде більше.

Детальніше про умови розіграшу – на сайті та інстаграм-сторінці ТРК «Проспект».