Тексти
Новини

Вітаємо компанію UTG серед учасників Malls Club!

До професійного об’єднання торгових центрів України Malls Club приєдналася Українська Торгова Гільдія (UTG)!


UTG (Українська Торгова Гільдія) – компанія повного циклу з 20-річним досвідом в сегменті консалтингу та брокериджа у комерційній та житловій нерухомості. Для девелоперів забезпечує повний набір послуг від створення концепції та бізнес-плану до будівництва об’єкту та управління шляхом консалтингового супроводу. І все з урахуванням поточної ситуації на ринку нерухомості, перспектив, потреб споживачів та рітейлерів, фінансових, юридичних, маркетингових та технічних обмежень тощо.

Для рітейлерів UTG формує культуру юридичних та економічних відносин з девелоперами, забезпечуючи довгострокову співпрацю та раціонально розподіляючи обов’язки і зони відповідальності сторін з урахуванням українського законодавства та досвіду. 

За 20 років існування компанія зайняла лідируючі позиції в консалтингу та лізингу торгової і житлової нерухомості України. А за участю UTG відкритий кожен другий ТРЦ країни і здано в оренду дві третини комерційних площ в Україні загальною площею 4,7 млн. кв. м. Окрім того, команда брокериджу вивела на український ринок безліч нових орендарів – найбільших міжнародних брендів.

UTG користується високою репутацією серед понад 850 своїх клієнтів – найбільших ритейлерів і інвесторів – за надання комплексних рішень, які об’єднують інноваційний підхід, великий ринковий досвід, а також надійність і постійно високий рівень сервісу.

UTG – це:
20 років історії
800 клієнтів
130 відкритих торгових центрів
1300 консалтингових проектів
38 млн кв. м виконаних робіт
4,7 млн кв. м зданих в оренду GLA

Раді бачити компанію UTG серед учасників професійного об`єднання Malls Club!