Тексти
Новини

Нові відкриття у Lavina Mall та Blockbuster Mall - результат роботи брокерів NAI Ukraine

Відділ брокериджу NAI Ukraine повідомляє, що у ТРЦ Lavina Mall і Blockbuster Mall у червні відкрились 5 нових магазинів.


У Lavina Mall відкрив свої двері Original Marines


«Живи оригінально, вдягайся оригінально!» - девіз компанії Original Marines, яка виробляє повсякденні речі для дітей з італійським шармом. Кожна колекція - це нестандартний погляд на останні модні тенденції, з використанням тільки екологічно чистих матеріалів.

Вітайте оновлену після ребрендингу ZARINA у Blockbuster Mall


Ювелірний Дім ZARINA – це перший діамантовий ювелірний бренд України, заснований у 1998 році. Головна місія Ювелірного Дому — розкриття цінностей кожної жінки.

Сьогодні ZARINA - це п'ять саббрендів: YOU, STORY, CREATIVE, JEWEL, FINE. ARINA та більше ніж 20 магазинів у Києві, Бердичеві, Житомирі, Одесі та інших містах України.

У Blockbuster Mall можна завітати у новий Novodom


Novodom – інтернет-магазин товарів для дому, який є офіційним дистриб’ютором європейських брендів LEIFHEIT, SOEHNLE та KELA (Німеччина), SPIRELLA (Швейцарія), BISK (Польша). Тут ви знайдете товари для зберігання, прибирання, для ванної кімнати, кухні, саду та багато іншого.

Перевагами магазину є онлайн доступ до бази складу та 3 офлайн-магазини в Києві, постійна наявність популярних товарів та сертифікати якості на всю продукцію.

Вже четвертий магазин бренду Diesel в Києві відкрився у Lavina Mall!


Diesel — це дизайнерський одяг, взуття, білизна та аксесуари з Італії. Фішка бренду — якісний денім, але у асортименті також є вироби з натуральних бавовни та вовни. Diesel вподобають прихильники стріт-стайлу та андеграундних вечірок.

Ще одне поповнення у Blockbuster Mall - шоурум Blanche


М'які меблі BLANCHE - унікальний дизайн, увага до деталей, високий рівень комфорту, eco-friendly. Історія компанії BLANCHE бере свій початок в 2007 році з ідеї створення якісного нового продукту в сфері дизайну та меблевої індустрії, який можна з гідністю назвати "Made in Ukraine".

За 14 років на ринку компанією було відкрито 43 шоуруми в Європі та виконано більше 58 тис. виробів.
---------------------------------------
Також очікуємо на відкриття нових підписантів червня: ювелірний дім Swarovski та розширення турецького магазину одягу LC Waikiki окремими монобрендами - LCW Dream (одяг для сну та білизна), LCW Home (товари для дому) у Blockbuster Mall.

Довідка
NAI Ukraine – українське представництво мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить до ТОП-3 світових брендів на ринку нерухомості, одного з найбільших глобальних брокерів, який представлено у 55 країнах, 400+ офісах із 7000+ працівників.

Під управлінням компанії перебуває понад 38 млн кв. м, а її річний обіг становить $45 млрд. NAI Global є дочірньою структурою компанії C-III Capital Partners. Це один із найбільших гравців на американському ринку інвестицій в нерухомість, що розпоряджається понад $150 млрд.
NAI Ukraine - це понад 100 об'єктів, введених в експлуатацію в Україні, Молдові, Грузії.
3 000 000 кв. м зданих в оренду площ.
Понад 700 консалтингових проєктів.
Більше 20 міжнародних премій у галузі нерухомості.