Тексти
Кейси

AVA TECH: які ми, що відчуваємо, як любимо наших клієнтів?

Нам надіслали посилання зі словами: «Вам сподобається!». Ми подивилися ролик і вирішили дізнатися деталі створення нового відео про компанію AVA TECH.


Знімальний день тривав більше 20 годин, проходив на складі і виробництві компанії. Мета відеоролика - показати, як відбувається робота всередині компанії. Також у відео потрапили освітлені компанією об'єкти, а саме магазини мережі АТБ і Цитрус.

«Ми захотіли відмовитися від звичних шаблонів і штампів. Просто взяли і розповіли про нас. Які ми, що відчуваємо, як любимо наших клієнтів і готові про них піклуватися. Додали до цього перчинку гумору - і ось що вийшло», - розповідає маркетолог AVA TECH Дарина Шаргай.


«Нам було важливо показати нашу експертизу в освітленні Retail, адже у нас більше 8 років досвіду в освітленні Retail, і понад 1000 освітлених об'єктів. Але дивитися на стандартні відео про компанії було б нудно. Для цього ми створили образ працівника Семена, який вже багато років працює в компанії, круто танцює і користується нашими світильниками», - додає Дарина.

У компанії AVA TECH понад 70 постійних клієнтів в Україні та Європі, серед них багато великих і відомих компанії. Ось такий значний список постійних клієнтів.

«У нас власне виробництво. Так ми можемо контролювати кожен етап і повністю відповідати за якість. З легкістю даємо клієнтам 5 років гарантії на все, що ми робимо. Ми щодня виправдовуємо довіру наших клієнтів не тільки в Україні, але і в Німеччині і Польщі», - з посмішкою коментує Дарина Шаргай.


Представники компанії говорять, що кожен новий проєкт - це унікальний технологічний підхід до вирішення завдань клієнта. У кожному об'єкті є щось неповторне. Приміщення, товари і бажання клієнтів Retail - завжди різні. За швидкість і якість роботи відповідає команда інженерів, технічних фахівців, проєктантів і маркетологів.

Ґрунтуючись на величезному досвіді, вони формують особливу концепцію освітлення, щоб вигідно підкреслити ваш бізнес.

В AVA TECH з нами поділилися одним з принципів їх роботи:
Якщо покупець не побачить товар в правильному світлі, навряд чи він захоче його купити.


«Знаєте, чим ми дійсно пишаємося? Наші фахівці підбирають круті світлові рішення в рамках доступного бюджету. Клієнт може бути впевнений в якості нашого обладнання та наданих послуг. Ми використовуємо технологічне обладнання і естетично поєднуємо його з дизайном приміщень замовника. Нам важливо виконати всі замовлення в обумовлені терміни, щоб не підвести довіру наших клієнтів», - запевняє маркетолог AVA TECH.

Вмикайте швидше відео і отримуйте приємні емоції!


З компанією AVA TECH можна зв'язатися за номером +38 067 386 44 74

Довідка
Компанія AVA Tech створює професійні комплексні світлові рішення для Retail і промислових комплексів. AVA Tech працює на ринку Європи і пострадянського простору вже понад 7 років, і отримала довіру серед багатьох українських і зарубіжних компаній – своїх клієнтів.
А власне виробництво дозволяє постачати продукцію в найкоротші терміни і виготовляти світильники під конкретний проект.

Кілька фактів про компанію AVA Tech:
- головний офіс і виробництво знаходяться в Україні
- філії компанії розташовані в Польщі і Німеччині
- представники в Росії, Казахстані та Білорусі
- в компанії працює понад 70 фахівців
- 17+ надійних світових партнерів-постачальників
- 70+ компаній-клієнтів в Україні та Європі
- 1000+ реалізованих проектів різних площ і масштабів

Вся продукція, вироблена AVA Tech, сертифікована, відповідає українським і європейським стандартам, а також проходить випробування в незалежних державних лабораторіях.