Тексти
Кейси

Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: що носять керівники у сфері ритейлу

Сучасні торгові центри як соціальні простори покликані запрошувати представників різних спільнот, професій, статусів та задовольняти їхні потреби у шопінгу. Столичний ТРК «Проспект» довів це наочно, влаштувавши арт-експозицію Fashion&Profession – дослідження стилю 10 представників різних сфер.


Що цікаво, у цьому проєкті торговий центр – не лише локація. Він певною мірою причетний до характеру роботи одного із героїв виставки – Артема Шлапака, який керує Клубом торгових центрів України Malls Club.


«До появи Malls Club мені здавалося, що забезпечити якісну роботу торгових центрів досить легко: побудував об'єкт, здав в оренду — і все. Але коли я ближче познайомився з людьми, які щодня відповідають за функціонування торговельних центрів, коли дізнався специфіку всіх процесів, то переконався в зворотному», – розповідає Артем.

Учасниками виставки у ТРК «Проспект» стали юристи, директори, актори, вчителі та спортсмени. Кожному із них присвячено стенд, завдяки якому можна дізнатись про їхні особисті переконання, натхненників у професії та рекомендовані бренди. Як виявилось, на стиль деяких героїв професія таки вплинула, особливо зміни помітні у директорів – Артема Шлапака та Оксани Приходько, CEO Асоціації ритейлерів України.

«Колись у моїй шафі можна було знайти джинси з сильними потертостями, модними дірками, а також багато надкреативних речей. Зараз навіть не розглядаю такі покупки, оскільки вони переважно припадатимуть пилом. До вибору одягу у мене вже сформувався більш універсальний і раціональний підхід», – ділиться Артем.


«Завдяки посаді мій стиль став більш діловим. Я дуже полюбила сукні, їх багато в моєму гардеробі, адже ми в Retail Association of Ukraine проводимо протягом року багато професійних подій, і я намагаюся під час них мати вишуканий та стильний вигляд», – зазначає Оксана.

Обидва герої переконані, що будь-якого керівника важко уявити без стресостійкості та сильної самоорганізації, тому й на створення повсякденного луку вони витрачають 10 хвилин.

Fashion&Profession постає у двох форматах: традиційної стендової експозиції та інтерактивної панелі. Такий підхід дозволяє охопити двоякий комунікаційний ефект – візуального споглядання та динамічних відеороликів.

Цікавинка експозиції – інтерактивне дзеркало, яке запитує: «Який твій стиль?». Якщо зробити у ньому селфі, запостити світлину з хештегом #FashionProfession_Prospekt, то можна долучитись до проєкту, доповнивши дослідження своєю історією моди та індивідуального стилю.

Виставка Fashion&Profession у ТРК «Проспект» триватиме до 14 червня.

Довідка
ТРК «Проспект» - це комфортний соціальний простір для всієї родини!
ТРК пропонує гостям різноманітні можливості весело і цікаво провести час - модний шопінг, розваги для дітей, кінотеатр, кафе, ресторани і спеціальні заходи. Насолоджуйтеся відпочинком в одному з кращих торговельно-розважальних комплексів столиці.
У ТРК «Проспект» ви знайдете:
Більше 100 магазинів одягу, взуття, аксесуарів, товарів для дітей і техніки.
Продуктовий гіпермаркет Ашан, де завжди низькі ціни.
Кафе і ресторани, які пропонують гостям різні кухні світу, - «Сушия», «ЯпонаХата», «Yudgin Burger», Noodle Doodle, а також улюблений McDonald's.
Зручна безкоштовна парковка на 1350 паркомісць.
Кінотеатр «Мультиплекс» - 7 залів з 2D і 3D ефектами.
ТРК «Проспект» - це модний торговельний центр, в якому можна приємно провести час усією сім'єю, з друзями або коханими.