Тексти
Новини

Arricano уклала меморандум про партнерство з Маріупольським державним університетом

Arricano як соціально відповідальна компанія розуміє, яке важливе значення для розвитку людського капіталу та економічного зростання у світі має співпраця між університетами і бізнесом, та спрямовує свої зусилля на налагодження ефективної взаємодії й довгострокових відносин з вищими освітніми закладами.

26 червня для підписання документа про співпрацю незламний виш відвідали директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова та брендменеджер компанії Сергій Шалаєв. Від спільноти Маріупольського державного університету, який нині реалізує свою діяльність у Києві, їх вітали ректор Микола Трофименко, проректорка з науково-педагогічної роботи Тетяна Марена, відповідальна секретарка приймальної комісії Юлія Демидова.

«Співпраця освіти та бізнесу дуже важлива, тому що вона дає можливість заохочувати обмін та спільне використання знань, сприяє інноваціям, підприємництву та творчості, допомагає випускникам здобути правильні навички, необхідні на ринку праці. Arricano - соціально відповідальна компанія, яка особливу увагу приділяє розвитку й підтримці студентської спільноти, надає всі можливості для проходження практики та завжди відкрита для співпраці з талановитою молоддю України. Ми налаштовані на розвиток довгострокових партнерських відносин з Маріупольським державним університетом та реалізацію важливих і актуальних проєктів», - наголосила директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.
Команду Arricano приємно вразили масштабність та інноваційні підходи у розвитку навчального закладу, тож Інна Морозова та Сергій Шалаєв зауважили, що університету, який понад рік веде свою діяльність у Києві, вдалося по-справжньому створити «відчуття дому».

«Меморандум із Маріупольським державним університетом - це не лише затвердження співпраці між Arricano та вишем, а внесок компанії у сприяння інтеграції ком’юніті, стертого війною регіону, у велику родину нашої столиці», - зазначив брендменеджер Arricano Сергій Шалаєв.
Підписаний меморандум дозволить сторонам об’єднати зусилля задля покращення ринку праці України в умовах глобалізаційних зрушень. Разом бізнес та освітній заклад впливатимуть на розвиток науково-прикладних досліджень для сталого працересурсного забезпечення післявоєнного відновлення України, а також створення сприятливих умов для повернення українців, які у зв’язку з війною вимушені були виїхати за кордон. Наукове та інформаційне співробітництво передбачає впровадження інноваційних рішень, спрямованих на розв’язання важливих питань, залучення вітчизняних та іноземних партнерів для реалізації ініціатив.