Тексти
Новини

ТРЦ «Караван Outlet» починає проєкт з перепланування торговельних галерей

1 липня ТРЦ «Караван Outlet» розпочне перепланування простору fast shopping, що наразі становить до 15% GLA.


В результаті перепроєктування площ збільшиться GLA об’єкта, будуть об’єднані декілька потоків трафіку, а головне – tenant-mix буде доповнений новими якірними орендарями аутлет-формату.

Найбільшим оператором цієї зони стане перший в Україні аутлет fashion-ритейлера DeFacto. Решту новостворених площ займуть магазини одягу, взуття та електроніки.

Наталя Денисів, керівник відділу оренди DCH Infrastructure & Real Estate:
«Ми постійно шукаємо шляхи підвищення ефективності торговельних майданчиків для нас як девелопера, але у першу чергу – для бізнесів наших орендарів. ТРЦ «Караван Outlet» завдяки не так давно проведеній комплексній реконструкції є ідеальним простором, який можна оперативно адаптувати під потреби операторів та для реалізації нашої стратегічної мети – посилення tenant-mix за рахунок аутлет-бутиків провідних міжнародних та вітчизняних ритейлерів».

Будівельні роботи триватимуть близько двох місяців, і вже восени галерея відчинить свої двері для відвідувачів.

Довідка
«Караван Outlet» - торгово-розважальний центр нового формату, сучасний, найбільший в Україні аутлет в межах міста з яскравим упізнаваним стилем. Це не тільки шопінг європейського рівня, а й розваги, фестивалі, свята і заходи. На загальній площі 58 000 кв. м розташувалося біля 100 модних бутиків і магазинів; продуктовий гіпермаркет «Ашан»; кінотеатр «Multiplex»; Turbo ролердром, дитячий розважальний комплекс Fly kids і багато іншого.